Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету журналістики провели тренінг із медіаграмотності для обдарованої молоді

25.06.2018 09:58 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики тренінг медіа просвітницька діяльність Літня школа Малої академії наук

На базі Хортицької національної академії днями відбувся черговий тренінг від представників ЗНУ для представників обдарованої молоді – учасників Літньої школи Малої академії наук. Захід на тему «Робота з інформацією і фактчекінг» провели доцент кафедри видавничої справи Наталія Тяпкіна і доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Людмила Чернявська.

Учні запорізьких шкіл отримали інформацію про правила якісного споживання інформації мас-медіа. Також у них під час заняття виробляли навички перевірки інформації. Так, школярі ознайомилися з українськими ресурсами фактчекінгу та інструментами для перевірки інформації.

Викладачі факультету журналістики ЗНУ розповіли слухачам про типи пропагандистських текстів та маркери їх ідентифікації. Крім того, у рамках тренінгу учасники Літньої школи вчились правильно сприймати сучасну інформацію та визначати її достовірність. Своєю чергою, такі вміння дозволять у майбутньому підвищити їхню медіа грамотність і сприятимуть їхній успішній діяльності, яку б професію вони не обрали в дорослому житті.

Нагадаємо, що медіапросвітницька діяльність – серед пріоритетів факультету журналістики ЗНУ. Цього року викладачі та студенти факультету провели низку зустрічей і тренінгів для учнів-старшокласників і викладачів запорізьких шкіл із медіаграмотності, зокрема із фактчекінгу.