Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету повернулися з практики в Болгарії

Студенти філологічного факультету повернулися з практики в Болгарії

02.07.2018 15:29 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет освітній процес академічна мобільність практика

Минулого місяця студенти філологічного факультету ЗНУ під керівництвом доцента кафедри української мови Ірини Ільченко та доцента кафедри слов’янської філології Людмили Дуки проходили практику, яка вже стала звичною: в Софійському університеті ім. Святого Климента Охридського.

У період практики, яку вдало поєднали зі стажуванням з болгарської мови та культури, студенти відвідували лекції провідних фахівців Софійського університету – докторів Даніели Ангелової, Пламена Деньова, Елки Ніколової, Галини Стоянової, Бістри Стоіменової та інших, працювали на семінарських заняттях. Молодь розширювала знання з болгарської мови та фольклору, мистецтва, географії, історії та культури Болгарії. Також студенти ЗНУ вдосконалювали навички українсько-болгарського, болгарсько-українського перекладу та спілкування мовою, яку вивчають.
Отримані знання закріплювалися під час екскурсій до міста Пловдів, Рильського монастиря, відвідування Національного археологічного музею Болгарії, Базиліки Святої Софії, Національного природничо-наукового музею, Національного етнографічного музею, Національного військово-історичного музею, Сердіки та інших місць. Крім того, у вільний від навчання та екскурсій час, студенти збирали матеріали, необхідні для проходження лінгвокультурологічної та перекладацької практик, для курсових та випускових досліджень. Практика відбулася завдяки гостинності приймаючої сторони, яка забезпечила чудове викладання, проживання та екскурсійну програму. Всі вони висловили вдячність працівникам Департаменту інформації та удосконалення вчителів Софійського університету ім. Святого Климента Охридського.
Відтак, практика та стажування стали новим могутнім креативним поштовхом для подальшого вивчення болгарської мови та культури.

Філологічний факультет