Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП влаштували святковий капусник

На факультеті СПП влаштували святковий капусник

03.07.2018 14:50 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну свято «капусник»

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулося справжнє театральне свято, де свій талант продемонстрували студенти усіх курсів спеціальності «Театральне мистецтво».

Святковим «капусником» завершилися державні іспити студентів 4 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» (керівник курсу – Народний артист України професор Олександр Король, куратор курсу – старший викладач Тетяна Петрик).

Після напруженого екзаменаційного етапу, наповненого творчою працею та повною емоційною віддачею, майбутні актори мали змогу відсвяткувати успішно складені іспити. У своєму «капуснику» студенти показали найцікавіші моменти кожного року свого навчання, які досі пам’ятають не тільки вони самі, а і їхні викладачі.

Привітати бакалаврів прийшли й студенти молодших курсів: вони співали й танцювали, робили веселі пародії на своїх старших друзів. Їх виступи зал зустрів гучними оплесками.

Наприкінці «капуснику» на сцену вийшли викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну, зокрема завідувач кафедри д. пед. наук, професор Галина Локарєва та куратор курсу, які звернулися до студентів із напутнім словом та побажали їм не зупинятися на досягнутому й постійно самовдосконалюватися.

Факультет соціальної педагогіки та психології