Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК активно працює відбіркова комісія: вже надійшло більше 300 заяв від вступників

06.07.2018 11:54 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет Економіко-правничий коледж вступна кампанія відбіркова комісія

Охочі стати студентами коледжу на базі 9 класів активно користуються можливістю вступити на омріяну спеціальність в ЕПК. Так, станом на ранок 6 липня подали більше 300 заяв. Варто відзначити, що це на 56 більше ні за такий саме період вступної кампанії у 2017 році.

За словами директора ЕПК Олени Грибанової, найбільшою популярністю серед абітурієнтів на сьогодні користується спеціальність «Право». Уже зараз конкурс на неї складає 2 людини на 1 місце. На 2 місці – спеціальність «Менеджмент». А на 3 – «Соціальна робота». На сьогодні однакову кількість заяв подали на спеціальності «Туризм», «Видавнича справа» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Поки що трохи поступається за кількістю поданих заяв спеціальність «Інженерія програмного забезпечення». Однак, для неї характерно те, що більшість абітурієнтів подають сюди відразу оригінали документів, наперед остаточно визначившись із вибором майбутньої професії.

Варто також відзначити, що цього року до ЕПК бажає вступити досить сильний контингент абітурієнтів. Так, серед поданих заяв – 10 від відмінників.

В Економіко-правничому коледжі також подбали про те, аби всі вступники змогли якнайкраще підготуватись до наступного етапу вступної кампанії: до складання екзаменів і творчих заліків. На базі коледжу діяли підготовчі курси, де всі охочі мали змогу повторити ключові моменти шкільної програми. Директор ЕПК Олена Грибанова зазначила, що 6 липня на цих курсах завершується навчання. Вона побажала успішного перебігу вступної кампанії не лише їхнім випускникам. але й усім охочим зустріти 1 вересня вже студентами економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету.

Розповідаючи про перебіг вступної кампанії в ЕПК, заступник директора ЕПК з навчально-методичної роботи, відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Ходаковська нагадує абітурієнтам, що охочі вступити до коледжу на базі 9 класів можуть подавати документи до 14 липня включно. У приймальній комісії, яка працює в навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66 б), у холі наукової бібліотеки, на них чекають із 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятницю та з 9.00 до 14.00 у суботу. Для цієї категорії вступників потрібно заяви і документи принести власноруч, у паперовому вигляді.

Серед причин, чому ЕПК користується незмінною популярністю у вступників, варто відзначити не лише актуальність на ринку праці запропонованих ним спеціальностей, але й можливість після завершення коледжу вступити відразу на другий чи третій курс вподобаної спеціальності Запорізького національного університету.

Ті ж, хто бажає вступити в коледж на базі 11 класів, можуть, аби не витрачати час, до 12 липня зареєструвати електронний кабінет вступника. Це знадобиться їм після 12 липня, коли вони зможуть подати документи в електронному вигляді. Таким вступникам варто звернути увагу, що при вступі до коледжу потрібно не три сертифікати ЗНО, як це прописано в правилах прийому до Запорізького національного університету, а лише два.

Абітурієнтам варто пам’ятати, що вступні випробування до ЕПК триватимуть із 15 по 22 липня. Перелік конкурсних предметів (екзаменів і творчих конкурсів) до ЕПК розміщено у додатку 2 до Правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq (для вступників на основі базової загальної середньої освіти).

Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) у додатку 3 до правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq.

Із етапами вступної кампанії абітурієнти можуть ознайомитися за покликанням: https://bit.ly/2IIFIFK

У разі виникнення будь-яких запитань, пов’язаних із перебігом вступної каманії-2018, абітурієнтам радять звертатися до вибіркової комісії коледжу, де їм нададуть вичерпну інформацію, допоможуть у реєстрації електронного кабінету вступника тощо.

Фотогалерея: