Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів, котрі вступають на 1 курс бакалаврату, чекають у Консультаційному центрі ЗНУ: відкрито подачу заяв на вступ

Абітурієнтів, котрі вступають на 1 курс бакалаврату, чекають у Консультаційному центрі ЗНУ: відкрито подачу заяв на вступ

Абітурієнтів, котрі вступають на 1 курс бакалаврату, чекають у Консультаційному центрі ЗНУ: відкрито подачу заяв на вступ
13.07.2018 15:03 Все Головні новини вступ-2018 бакалаврат перший курс

Традиційно Запорізький національний університет пропонує всім абітурієнтам скористатися послугами Консультаційного пункту вишу. Тут їм радо допоможуть у будь-яких організаційних питаннях щодо вступу-2018. До того ж, цього року абітурієнт має самостійно розраховувати середній бал атестата. Якщо в додатку до атестата зазначений середній бал, то необхідно обов’язково перевірити, чи за правильною методикою він розрахований.

Зазначимо, багатоступенева система освіти в Запорізькому національному університеті й широкий спектр освітніх програм дають змогу готувати фахові кадри від рівня “молодший спеціаліст” (в Економіко-правничому та Торговому коледжах) і до найвищих: підготовка докторів наук і філософії (PhD) в аспірантурі й докторантурі ЗНУ:
https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=43964&lang=ukr&news_code=ogoloshu--tsya-prijom-do-aspiranturi-i-doktoranturi
Потужний науково-педагогічний колектив, сучасне обладнання, модернізовані аудиторії, затишне студмістечко – це лише кілька акцентів, які можна перерахувати, згадуючи про переваги вибору на користь нашого університету.
Відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко підкреслює: «Реєстрація електронних кабінетів вступників триватиме до 25 липня (до 18.00). А сьогодні, 12 липня, в електронних кабінетах розпочався прийом заяв і документів, паралельно з цим абітурієнти зможуть продовжити реєстрацію електронних кабінетів вступників. Однак, варто подбати про це заздалегідь, не залишаючи цей важливий етап на останню мить. У Запорізькому національному університеті прагнуть допомогти вступникам. Тож традиційно активно працює наш консультаційний центр. Усі охочі можуть завітати за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус 2, ауд. 103 і 115. Тут вони у присутності співробітників приймальної комісії, при їхній підтримці, зможуть створити електронний кабінет вступника. Приємно, що вступники вже зранку першого дня початку прийому документів завітали до ЗНУ. Це, зокрема свідчить про довіру абітурієнтів до нашого вишу.
Також абітурієнти можуть скористатися нагодою і звернутися до співробітників приймальної комісії (навчальний корпус №2, ауд. 116), щоб отримати вичерпну і своєчасну інформацію щодо усіх особовостей перебігу цьогорічної вступної кампанії. Зверніть, будь ласка, увагу, консультаційний центр працює з 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятниця, у суботу він працюватиме до 14.00. Представники ЗНУ прагнуть, аби абітурієнти, які обрали для вступу наш виш, могли вчасно й без перепон подолати всі етапи вступної кампанії та зустріти 1 вересня студентами обраної спеціальності. Своєю чергою, ми намагаємося створити всі необхідні для цього умови».
Ще одним важливим елементом взаємодії представників вишу та вступників є відкриття консультаційного юридичного пункту. Уже зранку 12 липня в навчальний корпус №2, 105 аудиторію завітали охочі вступити до бакалаврату, до магістратури й до коледжів вишу. Тут представники юридичного відділу ЗНУ на підставі наданих документів робитимуть відповідні висновки щодо вступу за особливими умовами для пільгових категорій абітурієнтів. У кожному випадку юридичний висновок буде зроблений індивідуально. Варто звернути увагу, що для вступу за особливими умовами абітурієнтам потрібно буде подати заяву й документи власноруч, у паперовому вигляді. В інших випадках подача заяв і документів здійснюватиметься лише в електронному вигляді.
У Консультаційному центрі Запорізького національного університету зауважили, що системою подання заяв в електронній формі у повній мірі зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років (крім іноземної мови – тут потрібен сертифікат лише 2018 року) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.
Для реєстрації вступнику необхідно надати адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО та дані атестата про повну загальну середню освіту.
Після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканкопій необхідних документів вступники отримають можливість подавати заяви до українських вишів. Відповідна опція стала доступною 12 липня.
Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступникам варто ознайомитись з Інструкцією щодо подання заяв в електронній формі, яка містить корисні рекомендації роботи з системою. Реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ої години 25 липня. Із 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ої години 26 липня: Подробиці – за покликанням: https://mon.gov.ua/ua/news/pochalasya-reyestraciya-elektronnih-kabinetiv-vstupnikiv
Відеоінструкцію щодо реєстрації електронного кабінету та подання заяв дивіться тут:
https://www.facebook.com/UAMON/videos/2211679675525265/
Варто відзначити, що МОН України наполегливо просить абітурієнтів, які вже зареєстрували електронні кабінети та завантажили в них документи, перед поданням заяв перевірити внесену інформацію. Йдеться про середній бал атестата, який цього року вступники мають розраховувати самостійно:
https://mon.gov.ua/ua/news/vstupniki-mayut-samostijno-rahuvati-serednij-bal-atestata-prijmalni-komisiyi-pereviryati-pravilnist-obrahunku-rozyasnennya-mon
Крім того, вступникам на цьому етапі необхідно перевірити: контактні номери телефонів та завантажені файли: фото, додаток до атестата, а також документ про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта.
Перевірити коректність інформації та доданих файлів обов’язково потрібно ДО подання першої заяви на вступ. Лише до цього моменту вступник може самостійно змінити внесені дані. Після подання першої заяви зробити це буде неможливо.
На жаль, в попередні роки непоодинокими були випадки, коли вступники завантажували в поле для атестата зовсім інші файли – рецепти Празького торту, фото домашніх улюбленців, батьків, медичні довідки тощо. Тому перед поданням заяв необхідно уважно перевірити, які саме файли додані в електронний кабінет, та чи правильно вказана інша інформація.
Водночас МОН України також звертається до вступників із проханням не поспішати подавати електронні заяви у перший день – для цього буде більш ніж достатньо часу. Подавати заяви через електронні кабінети можна буде до 18-ої години 26 липня, тобто понад 2 тижні. Окрім цього, звертаємо увагу, що реєстрація електронних кабінетів НЕ закінчується 12 липня – вона триватиме до 18-ї години 25 липня. Нагадуємо, що переглянути найпоширеніші запитання-відповіді щодо вступу-2018 можна тут:
https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2018/poshirenni-zapitannya-vidpovidi-pro-vstup-2018
Раніше в МОН України пояснили, що робити, коли під час реєстрації електронного кабінету з’являється напис про помилку, та які помилки найчастіше роблять вступники:
https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2018-sho-robiti-koli-pid-chas-reyestraciyi-elektronnogo-kabinetu-zyavlyayetsya-napis-pro-pomilku-ta-yaki-pomilki-najchastishe-roblyat-vstupniki
Чимало деталей про вступ і на старші курси й до магістратури, коледжів можна знайти за покликанням:
https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=44005&lang=ukr&news_code=abituri--ntam-rado-dopomozhut-u-konsultatsijnomu-tsentri-zaporizkogo-natsionalnogo-universitetu

Фотогалерея «Вступ-2018»:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2108671192495596

Схожі новини