Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК - черговий етап вступної кампанії: прийом документів від одинадцятикласників, тоді як для 9-класників він завершиться 14 липня

13.07.2018 13:07 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія

Від 12 липня в Економіко-правничому коледжі розпочався новий етап вступної кампанії: цього дня до відбіркової комісії почали звертатися ті, хто бажає стати студентом ЕПК на базі повної загальної середньої освіти (11 класів). Водночас до 14 липня (18.00) триває прийом документів від тих, хто прагне вступити до коледжу на базі 9 класів (базової загальної середньої освіти). На сьогодні до відбіркової комісії дев’ятикласники вже подали більше 700 заяв.

Розповідаючи про перебіг вступної кампанії в ЕПК, заступник директора ЕПК з навчально-методичної роботи, відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Ходаковська нагадує абітурієнтам, що у відбірковій комісії, яка працює в навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66 б), у холі наукової бібліотеки, на них чекають із 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятницю та з 9.00 до 14.00 у суботу.
Серед причин, чому ЕПК користується незмінною популярністю у вступників, варто відзначити не лише актуальність на ринку праці запропонованих ним спеціальностей, але й можливість після завершення коледжу вступити відразу на другий чи третій курс вподобаної спеціальності Запорізького національного університету.
Із етапами вступної кампанії абітурієнти можуть ознайомитися за покликанням: https://bit.ly/2IIFIFK
Абітурієнтам варто пам’ятати, що вступні випробування до ЕПК (на базі 9 класів) триватимуть із 15 по 22 липня. Перелік конкурсних предметів (екзаменів і творчих конкурсів) до ЕПК розміщено у додатку 2 до Правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq (для вступників на основі базової загальної середньої освіти).
Нагадуємо, що термін прийому заяв від абітурієнтів, що вступають на базі повної загальної середньої освіти, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – 1 серпня (о 18.00), а від тих, хто вступає за сертифікатів ЗНО, – 8 серпня (о 18.00). Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) у додатку 3 до правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq.
У разі виникнення будь-яких запитань, пов’язаних із перебігом вступної каманії-2018, абітурієнтам радять звертатися до вибіркової комісії коледжу, де їм нададуть вичерпну інформацію, допоможуть у реєстрації електронного кабінету вступника тощо.
Наступний тиждень для абітурієнтів стане вирішальним, адже з 15 по 22 липня триватимуть вступні випробування. Вже 24 липня будуть оприлюднені рейтингові списки вступників. А до 28 липня ті, хто отримав рекомендацію для зарахування, повинні встигнути подати оригінали документів для зарахування.
Для випускників шкіл, які закінчили 11 класів, а також інших категорій (випускників професійно-технічних навчальних закладів тощо) прийом документів щойно розпочався – з 12 липня, і триватиме до 8 серпня. До початку подання заяв, вони мали зареєструвати особисті електронні кабінети і наразі подавати документи в електронному вигляді. На сьогодні від цієї групи абітурієнтів вже надійшло близько 50 електронних заяв.
Варто нагадати, що при вступі до коледжу потрібно не три сертифікати ЗНО, як це прописано в правилах прийому до Запорізького національного університету, а лише два. Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) у додатку 3 до правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq
Таким чином, ті абітурієнти, які не зможуть за цей час вступити до ЗВО І-ІІ рівня акредитації, матимуть шанс подати документи також до коледжу. Адже після завершення навчання і здобуття диплома молодшого спеціаліста вони матимуть право вступати на 2 або 3 курс вишу. Рейтингові списки для таких вступників будуть сформовані до 9 серпня, а зарахування проходитиме до 17 серпня включно.
У разі виникнення будь-яких запитань, пов’язаних із перебігом вступної каманії-2018, абітурієнтам радять звертатися до вибіркової комісії коледжу, де їм нададуть вичерпну інформацію, допоможуть у реєстрації документів в електронному кабінеті вступника тощо. Відбіркова комісія ЕПК працює в навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66 б), у холі наукової бібліотеки університету: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00; 14 липня години роботи – з 9.00 до 18.00, в інші суботні дні – з 9.00 до 14.00.
Фотогалерея «Вступ-2018»: