Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / ЗНУ увійшов до рейтингу найкрасивіших університетів України

ЗНУ увійшов до рейтингу найкрасивіших університетів України

ЗНУ увійшов до рейтингу найкрасивіших університетів України
13.07.2018 09:20 Все Головні новини Рейтинг найкрасивіших вишів України

В Україні багато закладів освіти, які засновані у давнину і яким кілька століть. Багато років вони розвивались в різних освітніх напрямках і здобули освітню репутацію і неоціненну історичну спадщину. Портал IGotoWorld.com зробив добірку українських вишів, які вражають своєю красою. До списку 12 найкрасивіших університетів України потрапив і ЗНУ.

Заклад пройшов становлення від звичайних педагогічних курсів до університету. Заснований у Запоріжжі у 1930 році. Нині – це один з найвідоміших класичних університетів в Україні. Студенти навчаються у 8 корпусах. Два з них – колишні чоловіча та жіноча гімназії (перший та третій корпуси). Вони виконані у стилі пізнього історизму та модернізму. До того як їх було передано вишу, вони мали свої домові церкви. Нині корпуси Запорізького національного університету внесені до списку історичних пам’яток місцевого значення.

Також до цього рейтингу увійшли такі навчальні заклади: Бердянський державний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Українська академія банківської справи, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

У цьому рейтингу тільки 12 вишів, але в Україні ще багато будівель, які заслужили право називатися найкрасивішими вищими навчальними закладами і які є безцінним спадком минулих поколінь.