Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету завітали на День відкритих дверей Запорізького окружного адміністративного суду

13.07.2018 08:50 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізький окружний адміністративний суд

Студентів зустріли заступник голови суду Ігор Садовий, тимчасово виконуючий обов’язки керівника апарату Олена Дмух, помічник голови суду Ігор Шмарін, головний спеціаліст відділу правової та аналітичної роботи Сергій Пелех. Ігор Садовий повідомив, що цими днями адміністративні суди відзначають дні адміністративної юстиції України, присвячені річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України.

Ігор Шмарін розповів про історію створення адміністративної юстиції України. Олена Дмух ознайомила відвідувачів з історією створення та функціонування Запорізького окружного адміністративного суду.

Далі студентів запросили відвідати відкрите судове засідання, що проводилося суддею Інною Батрак, де вони мали змогу ознайомитись з основами професії судді,  спостерігати за роботою представників сторін (юриста та спеціаліста контролюючого органу).

Після засідання Оленою Дмух була проведена екскурсія, під час якої майбутні правники побували в приміщенні канцелярії суду, залах судових засідань, нарадчих кімнатах суддів, кабінетах відділів суду та в архіві.

Тимчасово виконуючий обов’язки керівника апарату також ознайомила студентів з особливостями повсякденної роботи суду, порядком розподілу адміністративних справ суддям, основними напрямами роботи структурних підрозділів суду.

Наприкінці зустрічі Олена Дмух побажала студентам успіхів у навчанні та натхнення.За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, подібні заходи допомагають студентам зрозуміти роботу суду з середини та побачити всі нюанси, які їх цікавлять.