Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі почали приймати документи від 11-класників та завершують – від 9-класників: держзамовлення є на всі спеціальності

У Торговому коледжі почали приймати документи від 11-класників та завершують – від 9-класників: держзамовлення є на всі спеціальності

У Торговому коледжі почали приймати документи від 11-класників та завершують – від 9-класників: держзамовлення є на всі спеціальності
13.07.2018 10:35 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Вступ-2018 Торговий коледж відбіркова комісія

Торговий коледж Запорізького національного університету традиційно надає можливість великій кількості своїх абітурієнтів навчатися на бюджетній основі. Так, у 2018 році передбачена велика кількість таких місць для вступників, що навчатимуться на денній формі: за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для абітурієнтів на базі 9 класів пропонується 25 місць, відповідно для вступників на базі 11 класів передбачено 10 таких місць; на спеціальність «Харчові технології» на базі 9 класів – 10 місць та на базі 11 класів – 15 бюджетних місць; на спеціальність «Облік і оподаткування» на базі 9 класів – 8 місць та на базі 11 класів – 2 місця; на спеціальність «Маркетинг» на базі 9 класів – передбачено 7 місць держзамовлення.

Абітурієнтам Торговий коледж сьогодні пропонує 4 спеціальності, які дозволяють його випускникам бути конкурентноспроможними на сучасному ринку праці. Спеціальність «Харчові технології» у м. Запоріжжі є ексклюзивною, адже тільки ТК ЗНУ готує сьогодні «Молодших спеціалістів» із відповідною кваліфікацією «технік-технолог» та пропозицією держзамовлення. А також, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» користується популярністю серед абітурієнтів. Термін навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для вступників, які прийдуть до коледжу після здобуття повної середньої освіти (на базі 11 класів), передбачений 2 роки, на базі загальної середньої освіти (на базі 9 класів) – 3 роки. «Товарознавець-комерсант» готується як фахівець широкого профілю для участі у різних галузях комерційної діяльності: він виконує організаційно-управлінську, контрольну, адміністративно-господарську та інші функції, вирішує різного роду товарознавчо-комерційні питання. Із цією метою студенти вивчають курси з основ бізнесу, організації і технології торгівлі, менеджменту, маркетингу, товарознавства продовольчих і непродовольчих товарів, психології тощо. Під час навчання вони також опановують фахові навички і набувають практичний досвід у ході практики, яку проходять на базі провідних торгівельних підприємствах різних форм власності (ресторани, супермаркети, фірми). По закінченню навчання у Торговому коледжі випускники отримують право обіймати посади товарознавця, торгового агента, менеджера з продажу товарів, біржового агента, агента-експедитора, завідуючого секцією чи відділом, директора торгової фірми, директора магазину, інспектора контролю якості в органах експертизи товарів, а також рекламного агента.

Студенти, які навчаються у Торговому коледжі ЗНУ за державним замовленням, отримують стипендію. Викладачі коледжу – висококваліфіковані спеціалісти, які докладають максимум зусиль, аби надати студентам ґрунтовні знання з обраного фаху і навчити застосовувати їх на практиці, творчо працювати, самостійно здобувати нові знання в умовах стрімкого розвитку сучасного ринку і суспільства, ухвалювати виважені та актуальні рішення. Постійно вдосконалюється методика викладання предметів, що орієнтована на індивідуалізацію та диференціацію освітнього процесу, впроваджуються інноваційні форми навчання. Сучасна матеріально-технічна база коледжу, новітнє комп’ютерне та інформаційне забезпечення, електронна і навчально-методична бібліотеки дозволяють підготувати конкурентноспроможного на ринку праці молодого фахівця. А розвивати власний розумовий потенціал молоді допомагають круглі столи, практичні семінари, цікаві та змістовні навчальні заняття, що проходять на базі коледжу та Запорізького національного університету. Значне місце у програмі підготовки молодих фахівців у Торговому коледжі посідає виховна та культурно-масова робота, що сприяє оволодінню основами національної й світової духовної культури. Вони також мають можливість брати участь у культурному, громадському, спортивному житті університету та коледжу. Немісцевим студентам надається місце у гуртожитку ЗНУ.

Усі випускники ТК ЗНУ отримують державний диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». Після чого вони можуть вступити до ЗНУ і продовжити навчання на старших курсах різних факультетів (за умовами перехресного вступу).

На основі базової загальної середньої освіти конкурсний бал нараховується за сумою балів вступних іспитів і середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту. На другий курс мають право вступати особи на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» за спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології», «Облік і оподаткування» (за результатами фахових випробувань).

Прийом заяв та документів (на основі 11 кл.) до ТК ЗНУ здійснюється з 12 липня (для всіх форм навчання) і завершується 08 серпня (для осіб, які вступають на основі ЗНО) та 01 серпня (на основі освітньо-кваліфікованого рівня «Кваліфікований робітник» – для випускників училищ).

Прийом заяв та документів (на основі 9 кл.) до ТК ЗНУ здійснюється з 02 липня до 14 липня. Вступні випробування відбудуться з 15 липня до 22 липня. Оприлюднення рейтингового списку – 24 липня. Подання оригіналів: не пізніше 12.00 – 28 липня. Терміни зарахування вступників: за державним замовленням – 30 липня, за кошти фiзичних та юридичних осiб – 02 серпня.

Докладніше із правилами прийому на 2018 рік на спеціальності Торгового коледжу можна ознайомитися на сайтах ЗНУ та Торгового коледжу.

Більше інформації можна дізнатися за телефонами: (0612) 63-37-79 (приймальна директора ТК ЗНУ), (0612) 62-15-16 та 62-44-41(Відбіркова комісія ТК ЗНУ).

 

 

 

 

 

 

Схожі новини