Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькі дзюдоїсти – представники ЗНУ – готуються в Іспанії до чемпіонату Європи та світу

13.07.2018 09:30 Все Головні новини Спорт Дзюдо

Національна збірна України з дзюдо бере участь у навчально-тренувальних зборах в іспанському місті Кастельдефельс. Потужне представництво у складі національної збірної мають запорізькі спортсмени, під керівництвом Дмитра Бондарчука. Серед них представники ЗНУ – випускниця Марина Черняк і студент юридичного факультету Аслан Куразов.

Спортсмени тренуються до різних стартів у своїх вікових категоріях. Серед основних – командний чемпіонат  Європи, чемпіонат світу, чемпіонат Європи до 21 та 23 років.

Нагадаємо, що у спортсменів за плечима багато перемог як на чемпіонатах України, так і на міжнародних змаганнях. Так, в цьому році Аслан Куразов здобув перемогу на обласному чемпіонаті з дзюдо, виборовши путівку на чемпіонат України. А майстер спорту України міжнародного класу Марина Черняк  виборола на чемпіонаті Європи з дзюдо бронзову нагороду.

Бажаємо їм  вдалої тренувальної роботи та успішних результатів на майбутніх стартах.