Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ провели єдине фахове вступне випробування для вступників до магістратури на спеціальність 081 «Право»

13.07.2018 15:45 Все Головні новини Вступна кампанія єдине фахове вступне випробування відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Тринадцятого липня в ЗНУ провели єдине фахове вступне випробування для охочих вступити до магістратури на спеціальність 081 «Право». Цього дня до пункту проведення тестування, що діяв на базі навчального корпусу №2, завітало 155 осіб. Це – випускники бакалаврату запорізьких вишів, таких як Запорізький національний технічний університет, Класичний приватний університет. Крім того, в ЄФВВ брали участь представники Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).

Для проведення ЄФВВ задіяли 11 приміщень з аудиторного фонду ЗНУ, а серед інспекторів й старших інспекторів, які брали участь у забезпеченні проведення тестування, було багато викладачів і співробітників вишу.

Успішне складання ЄФВВ передбачало виконання екзаменаційної роботи, що містили два блоки тестових завдань:

- перший блок, на виконання якого відвели 75 хвилин, – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення;

- другий блок, на виконання якого відводилось 125 хвилин, – тест із восьми базових правничих дисциплін, що включає конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини.

Тож на абітурієнтів чекало 200 хвилин напруженої праці. У ЗНУ доклали багато зусиль, аби забезпечити доброзичливу атмосферу й комфортні умови складання ЗНО й водночас скрупульозно дотримуватися усіх процесуальних вимог для проведення єдиного фахового вступного випробування.

Як наголосила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, проведення єдиного фахового вступного випробування, яке пройшло на високому організаційному рівні, гідно завершило основну сесію ЗНО, що проходило на базі вишу. Юлія Анатоліївна нагадала, що цього року, як і завжди, ЗНУ став базою для основної сесії зовнішнього незалежного університету для вступників на 1 курс бакалаврату, а також тут пройшов єдиний вступний іспит з англійської мови для тих вступників до магістратури, для яких такий іспит передбачений Правилами прийому-2018.

Крім того, у березні тут пройшли безкоштовні пробні зовнішні незалежні оцінювання, у яких традиційно взяли участь абітурієнти, які прагнули краще підготуватися до складання ЗНО.

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко