Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем бухгалтера!

Вітаємо з Днем бухгалтера!

16.07.2018 10:03 Все Головні новини День бухгалтера привітання

Шановні бухгалтери, викладачі та студенти економічного факультету ЗНУ, Економіко-правничого та Торгового коледжів!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем бухгалтера!

Від людей Вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота багатьох галузей. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс області. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.
Шановні бухгалтери! Від імені Запорізького національного університету прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.
Для довідки:
Дата для започаткування цього професійного свята була обрана у зв'язку з прийняттям 16 липня 1999 року Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність». Цей закон і регулює бухгалтерську діяльність організацій, а також встановлює основи ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Основна мета бухгалтерського обліку і ведення фінансової звітності полягає в наданні користувачам повної та об'єктивної інформації про фінансовий стан підприємства, результати його діяльності та обіг грошових коштів. До 2004 року це свято неофіційно відзначалося на рівні федерації аудиторів і бухгалтерів Україні. На думку експертів, це дозволило підняти престиж професії бухгалтера в державі й, крім усього, змусило представників влади приділяти більше уваги бухгалтерській справі, яка вважається не тільки інструментом ведення податкової звітності, а й основою прийняття багатьох управлінських рішень.