Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» готується до нового сезону

Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» готується до нового сезону

16.07.2018 10:06 Все Головні новини Волейбол Орбита

Запорізька волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» зараз активно готується  до наступного спортивного року, адже перед нею стоїть багато завдань, серед яких змагання в українській Суперлізі та участь у Кубку Виклику.

Нагадаємо, що за результатами минулого сезону запорізькі волейболістки вибороли право представляти Україну у третьому за престижністю європейському турнірі — «Кубку Виклику».

Зараз спортсменки активно тренуються, займаються  фітнесом та загальними вправами з фізичної підготовки, що допомагає їм швидше набрати гарну форму. Також відзначимо, що в основному складі команди відбулися зміни. Так, замість спортсменок  «Орбіти» — Вікторії Лохманчук та Олександри Кутнякової в команді будуть грати  не менш майстерні, досвідчені та амбітні волейболістки - Олена Грицуняк (екс-зв’язуюча рівненської «Регіни») та Юлія Димар (діагональна рівненської «Регіни).

Спортсменки ставлять перед собою максимальні задачі та готові допомогти новій команді досягти якомога кращих результатів у новому волейбольному сезоні, але перед цим їм необхідно буде адаптуватися в новому клубі.

Крім того, в цей час волейболістки «Орбіти» беруть участь у навчально-тренувальних зборах на базі ЗНУ, що розташована на острові Хортиця.