Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили рейтингові списки абітурієнтів ЕПК

У ЗНУ оприлюднили рейтингові списки абітурієнтів ЕПК

24.07.2018 15:16 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступ рейтинговий список відбіркова комісія

Сьогодні були оприлюднені рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування на різні спеціальності в Економіко-правничий коледж ЗНУ. Загальна кількість рекомендованих на бюджетну форму навчання при цьому складає 82 особи. Також рекомендовано понад 200 вступників на контрактну форму навчання.

З рейтинговими списками абітурієнтів ЕПК (за спеціальностями) можна ознайомитися на сайті коледжу, а також на сайті ЗНУ у розділі «Приймальна комісія» і на стенді біля навчального корпусу № 2.

Наразі ті, хто ще не визначився із спеціальністю і не подав оригінали документів до відбіркової комісії ЕПК, мають це зробити вже найближчим часом: рекомендовані на бюджетне навчання – до 12.00 години 28 липня, на контрактне – до 17.00 години 1 серпня. Наказ про зарахування вступників, які навчатимуться за держзамовленням, буде оприлюднений на сайті коледжу до 18.00 години 30 липня, для тих, хто навчатиметься за кошти фізичних та юридичних осіб, – не пізніше 2 серпня.

За результатами вступної кампанії для абітурієнтів, що вступають на 1 курс на основі базової загальної середньої освіти, визначилися спеціальності, що користуються найбільшим попитом у цьому році серед молоді. Так, найбільший конкурс – 3-4 особи на місце – спостерігався на спеціальність «Право», 3 вступника на місце претендували на спеціальність «Туризм», по двоє абітурієнтів змагалися за вступ на «Інженерію програмного забезпечення» та «Журналістику».

Поки молодша група абітурієнтів ЕПК остаточно визначається із майбутньою спеціальністю, триває прийом заяв від вступників, які мають повну загальну середню освіту. Дана категорія має можливість вступити на вільні місця на 2 курси різних спеціальностей на умовах контракту (за кошти фізичних або юридичних осіб). Нагадаємо, що завтра, 25 липня завершується термін реєстрації особистих електронних кабінетів вступників. При цьому, 1 серпня закінчення прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів. А з 28 липня по 7 серпня для них триватимуть вступні випробування.

Особливу увагу звертаємо тих абітурієнтів, хто має право вступати у заклад вищої освіти на підставі сертифікатів ЗНО: до 8 серпня включно триває термін прийому заяв від абітурієнтів, які можуть подавати документи на спеціальності на основі двох сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Це стосується і тієї категорії вступників, які, на жаль, не потраплять у рейтингові списки рекомендованих для зарахування в університет, але ще встигнуть подати заяви та документи на навчання в ЕПК. Адже після закінчення коледжу вони отримають право вступити на 2 або 3 курс у ЗВО ІІІ-ІV ступеня акредитації, залежно від того, чи оберуть спеціальність за своїм фахом, чи на умовах перехресного вступу.