Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рейтинговий список рекомендованих на зарахування до Торгового коледжу оприлюднено

25.07.2018 13:12 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж вступ рейтинговий список відбіркова комісія

Двадцять четвертого липня, були оприлюднені рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих для зарахування на спеціальності в Торговий коледж ЗНУ. Ознайомитися з інформацією (за спеціальностями) можна на сайтах коледжу та ЗНУ у розділі «Абітурієнту», а також на стенді біля центрального входу ТК.

За інформацією, що надала методист коледжу, відповідальний секретар відбіркової комісії Леся Король, від абітурієнтів, які вступають до ТК ЗНУ на основі базової середньої освіти (9 класів) надійшло 122 заяви. За результатами вступних випробувань було рекомендовано 45 осіб на бюджетну форму навчання і 10 – за контрактом.

Тепер особам, які потрапили у рейтингові списки на зарахування, необхідно терміново надати оригінали документів до відбіркової комісії ТК: рекомендовані на бюджетне навчання мають здійснити дану процедуру до 12.00 години 28 липня, на контрактну форму навчання – до 17.00 години 1 серпня. Наказ про зарахування вступників на держзамовлення, буде оприлюднений на сайті коледжу до 18.00 години 30 липня, для тих, хто навчатиметься за кошти фізичних та юридичних осіб, – не пізніше 2 серпня.

Також треба відзначити, що у цьому році серед абітурієнтів ТК великим попитом користується спеціальність «Харчові технології», на яку спостерігався конкурс – 3 особи на місце. Не менш свідомо вступники підійшли до вибору інших спеціальностей: більшість із них подавали заяви лише на одну обрану з усіх спеціальностей. Також цікавими пропозиціями для вступників є такі як «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Маркетинг». Адже вони надають право випускникам коледжу вступати на 3 курс таких факультетів ЗНУ як економічний та менеджмент, або на 2 курс інших факультетів – на умовах перехресного вступу.

Окрім цього, фахівці Торгового коледжу очікують, що незабаром до них приєднаються і вступники старшої категорії – ті, що мають повну загальну середню освіту. Адже правилами прийому до ТК ЗНУ передбачено прийом на навчання вступників на 1 курс освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб. Увага: абітурієнти даної категорії, які бажають навчатися у Торговому коледжі, до 18.00 години 25 липня мають встигнути зареєструвати електронні кабінети вступників. Також до 1 серпня триває прийом документів від цієї категорії абітурієнтів та від осіб, які мають намір вступати на 2 курс освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб (в межах вакантних місць ліцензованого обсягу) за денною формою навчання. Докладну інформацію дивіться тут: http://tk.znu.edu.ua/docs/Etapy_vstup_2018.pdf

Також зверніть увагу на цікаві конкурсні пропозиції для вступників цього року: http://tk.znu.edu.ua/rozklad/Propozicii_2018.pdf

Зокрема, ті особи, хто за результатами вступних випробувань не потрапить на навчання до ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації, мають шанс до 8 серпня включно подати заяви на вступ до Торгового коледжу на основі лише двох сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зверніть увагу і на той факт, що один із предметів – українська мова та література – є обов’язковим, а другий сертифікат можна подавати за вибором або за найвищим балом: залежно від спеціальності це може бути – математика, історія України, біологія або географія.

Олена Хлистун