Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті здійснюють реконструкцію зовнішніх трубопроводів

В університеті здійснюють реконструкцію зовнішніх трубопроводів

27.07.2018 11:02 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Адміністративно-господарська частина ремонт трубопровод

У Запорізькому національному університеті тривають роботи з ремонту та модернізації зовнішніх трубопроводів системи водопостачання та водовідведення. Це питання знаходиться на особистому контролі ректора Миколи Фролова, оскільки йдеться про створення максимально комфортних умов для навчання студентів та роботи викладачів і співробітників вишу.

Зараз на території студмістечка ЗНУ тривають трудомісткі роботи із заміни зовнішніх трубопроводів біля кількох корпусів одразу.

Так, буквально нещодавно співробітники КП «Водоканал» на території університету – біля спортивно-оздоровчого комплексу – провели заміну засувок і запірної арматури на трубі централізованого водопостачання. Також було встановлено водовідведення до пожарного гідранта, що розташовується на будівлі спорткомплексу. Наразі готується проект для врізки труби у центральний водопровід, яка здійснюватиме постачання холодної води до будівлі.

Наступним об’єктом, де проходять масштабні ремонтні роботи, є територія між студентським гуртожитком № 4 та комбінатом громадського харчування. Тут проводиться заміна зовнішнього трубопроводу системи водовідведення будівлі гуртожитку. Виконують завдання представники підрядної організації, які отримали дозвільні документи на проведення даних робіт. Зараз вже прорили траншею і готуються здійснити заміну 36 м труб. Як повідомив головний інженер адміністративно-господарської частини Валентин Моцак, у зв’язку із тим, що у ЗНУ саме триває вступна кампанія і в гуртожитку у цей період проживає чимало мешканців, а також працюють співробітники, відключення води (для запобігання водозливанню) і здійснення заміни труб має тривати якомога менший період – день або два. Усі необхідні роботи планують провести швидко і увесь комплекс пов’язаних із цим завдань здійснити до середини серпня. Тому зараз ремонтники готують усе необхідне для швидкого проведення необхідних робіт, і, коли будуть готові їх здійснити, попередять заздалегідь керівництво гуртожитка і його мешканців про тимчасове відключення води у будівлі. Відтак, переселення мешканців не передбачається, адже їм потрібно буде лише деякий час не користуватися системою водовідведення.

Окрім іншого, розпочалися роботи із реконструкції системи зовнішньої каналізації біля будівлі навчального корпусу № 4 – на території господарського дворика. Тут силами підрядної організації планують здійснити заміну 16 м труб водовідведення. Усі роботи мають завершитися до кінця літнього сезону.

Олена Хлистун