Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ звертають увагу, що триває прийом заяв до бакалаврату на заочну форму навчання: за нововведеннями – до 10 серпня в нашому виші

30.07.2018 15:20 Все Головні новини Вступна кампанія-2018 приймальна комісія вступ до бакалаврату

На сьогодні завершується один із найважливіших етапів вступної кампанії-2018 року – подання документів на вступ до омріяного вишу.

Співробітники приймальної комісії Запорізького національного університету нагадують тим абітурієнтам, які прагнуть вступити на основі зовнішнього незалежного оцінювання до бакаларату на заочну форму навчання (за кошти юридичних і фізичних осіб), що для них триває прийом заяв та документів. Цій категорії абітурієнтів необхідно встигнути подати електронні заяви до 17 години 10 серпня.
Представники ЗНУ звертаються до майбутніх студентів із проханням уважно поставитися до цього етапу вступної кампанії. Зокрема, вступників просять звернути увагу, що, за рішенням Міністерства освіти і науки України, ті, хто прагнуть подавати заяви на заочну форму навчання (на контракт) ще можуть створити свій електронний кабінет до 31 серпня 2018 року загалом по Україні (нагадаємо, що в ЗНУ вступити до бакалаврату на заочну форму навчання за контрактом можна до 10 серпня).
Пам’ятайте, що у разі виникнення запитань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії, представники приймальної комісії нададуть вам усю потрібну інформацію. Для цього треба звернутися за адресою: вул. Жуковського, 66б, каб. 114, 115 або зателефонувати: 289-12-68, 764-67-53. Крім того, всі необхідні документи розміщені на сторінці приймальної комісії на сайті ЗНУ за покликаннями: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php та https://www.znu.edu.ua/ukr/pk