Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЕПК виконав держзамовлення по вступникам на перші курси різних спеціальностей

ЕПК виконав держзамовлення по вступникам на перші курси різних спеціальностей

30.07.2018 14:36 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія

Тридцятого липня відбулося засідання приймальної комісії, яка затвердила список осіб, зарахованих на 1 курс до Економіко-правничого коледжу на навчання за держзамовленням. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на різні спеціальності загалом вступили 82 особи.

Уже 2 серпня буде оприлюднений список осіб, які будуть зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Нагадаємо також, що для інших категорій абітурієнтів, які прагнуть вступити на вакантні місця на навчання до ЕПК на 2 курс – на умовах контракту, триває вступна кампанія. Так, для цієї категорії вступників 28 липня відбувся творчий конкурс із фізичної підготовки для спеціальності «Фізична культура і спорт». Участь у ньому взяли 6 осіб. Нагадаємо також, що 1 серпня закінчюється прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів. А вже 2 серпня для цієї категорії відбудеться друга хвиля вступних випробувань. Після цього, за результатами творчих конкурсів з фізичної підготовки, буде складений загальний рейтинговий список та визначать осіб, яких рекомендують для зарахування на дану спеціальність. Загальна кількість вакантних місць на «Фізичну культуру і спорт» – 4.

Стосовно вступників на інші спеціальності варто зауважити, що даний контингент складають особи, які вступатимуть до ЕПК на основі конкурсу сертифікатів ЗНО. Прийом заяв від цієї категорії вступників триватиме до 8 серпня. І ті особи, які мали намір вступити на навчання у ЗВО ІІІ-ІV ступенів акредитації, але не пройшли конкурсний відбір, мають шанс вступити на 2 курс на будь-яку спеціальність, яку пропонує Економіко-правничий коледж (окрім «Фізична культура і спорт»). Адже достатньо буде надати для участі в конкурсі будь-які 2 сертифікати ЗНО (за бажанням або за кращими результатами). Перелік сертифікатів для вступу на різні спеціальності дивіться у додатку 3 (Додатки до правил прийому ЕПК – 2018): https://web.znu.edu.ua/pk/koledzhi/dodatki-do-pravil-prijomu-epk-2016/ .

Директор ЕПК Олена Грибанова так прокоментувала перебіг вступної кампанії та результати роботи відбіркової комісії коледжу: «Державне замовлення на всі спеціальності на 1 курс виконано у повному обсязі. До початку навчального року вони ще мають відпрацювати встановлені два тижні. Для цього потрібно з’явитися 20 серпня о 8.00 в аудиторії № 217 навчального корпусу № 2, де будуть розподілені між ними обсяги роботи. Уже до 2 серпня будуть відомі списки контрактників, які також поповнять ряди першокурсників. Надалі інтенсивно триває подання заяв від абітурієнтів на основі загальної середньої освіти. Уже зрозуміло, що усі вакантні місця на 2 курси різних спеціальностей, а таких – 57, будуть заповнені в повному обсязі. Адже на сьогодні від даної категорії абітурієнтів вже надійшло 119 заяв та, відповідно, пакетів документів».

Олена Хлистун