Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі оприлюднили наказ про зарахування вступників на держзамовлення на базі 9 класів

31.07.2018 11:07 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж вступна кампанія-2018 відбіркова комісія

У Торговому коледжі Запорізького національного університету наближається до завершення черговий важливий етап вступної кампанії-2018. Наказ про зарахування вступників на бюджетну форму навчання (держзамовлення) на основі базової середньої освіти (9 класів) вже оприлюднили.

За словами відповідального секретаря відбіркової комісії Лесі Король, цього року від цієї категорії абітурієнтів ТК ЗНУ загалом надійшло 122 заяви. За результатами вступних випробувань було рекомендовано до зарахування до ТК ЗНУ 45 осіб на бюджетну форму навчання і 10 – за контрактом.

Нагадуємо, що особам, які прагнуть вступити до коледжу на контрактну форму навчання (за кошти юридичних і фізичних осіб) на основі базової середньої освіти (9 класів), необхідно терміново надати оригінали документів до відбіркової комісії ТК: до 17.00 години 1 серпня. Наказ про зарахування вступників, які навчатимуться в коледжі за кошти фізичних та юридичних осіб, буде оприлюднено на сайті коледжу не пізніше 2 серпня.

Також до 8 серпня триває прийом документів від абітурієнтів що мають повну загальну середню освіту. Ці документи потрібно подавати в електронному вигляді, через електронний кабінет, створений абітурієнтами до 25 липня. Лише у випадках, коли вступники належать до пільгових категорій, їм потрібно завітати до відбіркової комісії ТК ЗНУ і принести заяву й документи власноруч.

Зверніть увагу, що до 1 серпня у відбірковій комісії ТК ЗНУ чекають на осіб – кваліфікованих робітників, які мають намір вступати на 2 курс освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на спеціальності, споріднені з їхніми професіями. Докладну інформацію можна дізнатися за покликанням: http://tk.znu.edu.ua/docs/Etapy_vstup_2018.pdf

Також абітурієнтам радять звернути увагу на цікаві конкурсні пропозиції для вступників цього року: http://tk.znu.edu.ua/rozklad/Propozicii_2018.pdf

Зокрема, ті особи, хто за результатами вступних випробувань не потрапить на навчання до ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації, мають шанс до 8 серпня включно подати заяви на вступ до Торгового коледжу на основі лише двох сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зверніть увагу і на той факт, що один із предметів – українська мова та література – є обов’язковим, а другий сертифікат можна подавати за вибором або за найвищим балом: залежно від спеціальності це може бути – математика, історія України, біологія або географія.

Більше потрібної інформації, зокрема наказ про зарахування вступників до ТК ЗНУ Ви знайдете на сайті коледжу за покликанням: http://tk.znu.edu.ua/1520.ukr.html