Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ в Мелітополі організували акцію «Дихай вільно»

01.08.2018 09:10 Все Головні новини Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ в Мелітополі акція «Дихай вільно» проектна діяльність

Вони очистили від бур'янів ділянку навколо дитячого майданчика, розташованої на території факультету вишу. За словами його декана Євгенія Адоньєва, мелітопольська філія ЗНУ бере участь у всіх міських суботниках та акціях, оскільки і викладачі, і більшість студентів теж мелітопольці, і їм не байдуже стан рідного міста.

Доводить це і дитячий майданчик, проект якої переміг на конкурсі, що дозволило отримати гроші з бюджету розвитку. Відвідувати майданчик вільно можуть всі бажаючі. Якраз навколо неї планується висадити саджанці дерев, покладені за участь в акції. Садити їх планують уже разом зі студентами. До сьогоднішньої акції їх вирішили не залучати, оскільки тривають канікули.