Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник ЗНУ – спортсмен Сергій Попов у парі з Владиславом Ємельянчиком стали володарями Кубка України з пляжного волейболу

Представник ЗНУ – спортсмен Сергій Попов у парі з Владиславом Ємельянчиком стали  володарями Кубка України з пляжного волейболу
01.08.2018 11:33 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Пляжний волейбол

29 липня відбувся фінал Кубка України з пляжного волейболу 2018, у якому переможно виступив випускник аспірантури факультету фізичного виховання ЗНУ Сергій Попов.

Розіграш Кубка України-2018 відбувся в рамках Koropiv Hutir Open-2018. У фінальному матчі зустрілися головні суперники цього сезону – Владислав Ємельянчик\Сергій Попов та Олексій Денін\Денис Денисенко. Відзначимо, що ці спортсмени зустрічаються майже на кожному турнірі, у якому беруть участь. Цього разу сильнішими були переможці нещодавнього Караван Оупен-2018 та Сателліт Пореч – Ємельянчик\Попов, вигравши у фіналі з рахунком 2-1 (15-21, 21-18, 15-9). Загалом, фінальні матчі  були напрочуд цікавими та інтригуючими. А доля золотих нагород вирішувалася на тай-брейках.

Також  нагадаємо, що нещодавно у хорватському місті Пореч відбувся черговий етап престижної міжнародної серії з пляжного волейболу «Satellite». Україну в змаганнях чоловіків представив спортсмен ЗНУ – Сергій Попов, який виступає в парі із своїм земляком- спортсменом Владиславом Ємельянчиком. Серед українців у змаганнях також взяв участь Денис Денисенко, який виступає в дуеті з хмельничанином Олексієм Деніним.

Спортсмени Сергій Попов і Владислав Ємельянчик розпочали змагання з поразки від словенців Pokeršnik, D./Bozenk 1-2 (21-14, 19-21, 13-15), а потім впевнено обійшли хорватів  Hanzic/Igor 2-0 (21-9, 21-11), та посівши третє місце в групі вийшли до плей-офф. Тут вони змагались із земляками – парою Денін/Денисенко. Сильнішими були Попов/Ємельянчик – 2-0 (21-17, 21-15).

У чвертьфіналі запоріжці обійшли хорватську пару Pribanic/Silic 2-0 (21-15, 21-15). А за вихід до фіналу Сергій Попов та Владислав Ємельянчик сперечалися з досвідченими латвійцями — Smits/Samoilovs, втім зуміли вирвати перемогу 2-0 (21-16, 21-16).

Фінальне протистояння стало справжньою окрасою турніру. У двох сетах запоріжці з австрійцями Wutzl/Frühbauer S. вигравали по черзі, тож хто переміг, з’ясовували на тай-брейку. Інтрига тривала до останнього, та в результаті  перемогу святкували наші спортсмени – 2-1 (21-19, 17-21, 21-19).

Відзначимо, що в серпні Сергій Попов буде виступати на черговому етапі престижної міжнародної серії з пляжного волейболу «Satellite» у місті Любляна (Словенія), а також на одному з етапі чемпіонату України з пляжного волейболу в Запоріжжі.