Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оприлюднено рейтинговий список вступників на старші курси бакалаврату

Оприлюднено рейтинговий список вступників на старші курси бакалаврату

01.08.2018 14:21 Все Головні новини Університет Вступ на старші курси Бакалаврат Вступна кампанія-2018

Першого серпня в ЗНУ оприлюднений рейтинговий список вступників на денну форму навчання, які подавали заяви та пройшли вступні випробування задля вступу на навчання на старших курсах бакалаврату (2 або 3 курс у межах вакантних місць ліцензованого обсягу).

Рекомендації для зарахування отримали близько 230 осіб (Рейтинговий список вступників на 2-3 курс: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/ ). При цьому найбільшим попитом серед даної категорії абітурієнтів традиційно користуються такі спеціальності як «Право», «Менеджмент», «Інженерія програмного забезпечення», «Фінанси, банківська справа та страхування» та інші.
Зарахування вступників на денну форму навчання буде здійснено до 8 серпня. Наразі всім абітурієнтам, які отримали рекомендацію, у найближчий термін необхідно надати оригінали документів до відбіркової комісії на старші курси, що є підставою для зарахування. Одразу після оприлюднення наказу зі списком прізвищ майбутніх студентів, відповідні особи мають підписати контракти на навчання.
На сьогодні також надійшло понад 430 заяв від абітурієнтів, які прагнуть вступити на заочну форму навчання на старші курси. Нагадуємо представникам даної категорії вступників, що прийом документів триватиме до 4 серпня. А вже 9 серпня відбудуться фахові іспити відповідно до обраної спеціальності. На абітурієнтів чекають о 8.45 – біля входу до навчального корпусу № 4. Учасники повинні при собі мати документ, що посвідчує особу, та дві кулькові ручки синього кольору.
Зверніть увагу: перелік документів, необхідних для вступу, програми фахових та додаткових вступних випробувань тощо можна переглянути на сайті приймальної комісії за покликанням – https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/ . Етапи вступної кампанії дивіться тут: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/13-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr-2-3-kurs/
За результатами іспитів не пізніше 13 серпня будуть оприлюднені рейтингові списки рекомендованих на зарахування, а вже 15 серпня усі, хто успішно пройшов вступні випробування, будуть зараховані на навчання на 2 або 3 курс різних факультетів ЗНУ.
Вступників на старші курси чекають за адресою: вул. Дніпровська, 33а (навчальний корпус №4), ауд. 108. Години прийому документів: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота з 9.00 до 14.00. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (061)289-12-32.
На час проведення вступних випробувань абітурієнтам надається можливість проживати в гуртожитку. За інформацією звертатися до фахівців відбіркової комісії або завідувачів студентських гуртожитків ЗНУ. Треба подати відповідну заяву, а також надати довідку про проходження флюорографічного обстеження (кожному, хто планує мешкати в гуртожитку – абітурієнту, його батьками чи іншій особі, яка його супроводжує).

Олена Хлистун