Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спливає термін подання заяв на вступ на старші курси бакалаврату для заочників

Спливає термін подання заяв на вступ на старші курси бакалаврату для заочників

03.08.2018 14:10 Все Головні новини Вступна кампанія Старші курси Бакалаврат

Нагадуємо вступникам на старші курси бакалаврату, які прагнуть навчатися на різних спеціальностях (в межах вакантних місць ліцензованого обсягу) у ЗНУ на заочному відділенні: уже завтра, 4 серпня, до 13.00 завершується термін прийому заяв та документів. Встигніть це зробити вчасно! За інформацією консультанта відбіркової комісії Вікторії Буличової, на сьогодні від даної категорії абітурієнтів вже надійшло 450 заяв.

Нещодавно фахові іспити склали абітурієнти, які прагнуть навчатися на денній формі на 2 або 3 курсі різних спеціальностей бакалаврату. Уже 1 серпня були оприлюдненні рейтингові списки тих, хто за результатами конкурсного відбору отримав рекомендації на зарахування.

Наразі 9 серпня фахові іспити відбудуться для абітурієнтів, які подали документи на заочну форму навчання на старших курсах бакалаврату. В означений день їх чекають о 8.45 – біля входу до навчального корпусу № 4. Учасники повинні при собі мати документ, що посвідчує особу, та дві кулькові ручки синього кольору. Після чого вони будуть розподілені по аудиторіях – відповідно до обраної спеціальності.

Не пізніше 13 серпня на сайті приймальної комісії ЗНУ буде оприлюднений рейтинговий список рекомендованих на зарахування – за результатами вступних випробувань. Зарахування вступників на заочну форму навчання буде здійснено у період до 15 серпня. Усім особам, які отримали рекомендацію, у найближчий термін необхідно надати оригінали документів до відбіркової комісії на старші курси, що є підставою для зарахування. А одразу після оприлюднення наказу зі списком прізвищ майбутніх студентів, відповідні особи мають підписати контракти на навчання.

Зверніть увагу: перелік документів, необхідних для вступу, програми фахових та додаткових вступних випробувань тощо можна переглянути на сайті приймальної комісії за покликанням –

Етапи вступної кампанії дивіться тут:

Вступників на старші курси чекають за адресою: вул. Дніпровська, 33а (навчальний корпус №4), ауд. 108. Години прийому документів: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота з 9.00 до 14.00. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (061)289-12-32.

На час проведення вступних випробувань абітурієнтам надається можливість проживати в гуртожитку. За інформацією звертатися до фахівців відбіркової комісії або завідувачів студентських гуртожитків ЗНУ. Треба подати відповідну заяву, а також надати довідку про проходження флюорографічного обстеження (кожному, хто планує мешкати в гуртожитку – абітурієнту, його батьками чи іншій особі, яка його супроводжує).