Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / УВАГА: вступники, котрі потребують поселення до гуртожитків уперше, повинні 6-15 серпня подати електронну заяву на сайті вишу

УВАГА: вступники, котрі потребують поселення до гуртожитків уперше, повинні 6-15 серпня подати електронну заяву на сайті вишу

УВАГА: вступники, котрі потребують поселення до гуртожитків уперше, повинні 6-15 серпня подати електронну заяву на сайті вишу
15.08.2018 08:41 Все Головні новини Університет гуртожиток поселення відділ виховної роботи

На сьогодні перед першокурсниками з інших міст, після успішного вступу до ЗНУ, постало нове важливе завдання: встигнути вчасно подати документи й поселитися до гуртожитків вишу. Шостого серпня о 10.00 розпочався прийом електронних заяв на поселення до гуртожитків від абітурієнтів із інших міст: спершу від тих студентів, хто поселяється вперше, та випускників бакалаврату, які вирішили вступити в магістратуру на інший факультет.

Звертаємо увагу абітурієнтів на необхідності вчасно зібрати і подати необхідний перелік документів через електронну систему. Триватиме подача заяв до 15 серпня. Усі претенденти мають потурбуватися, аби встигнути вчасно пройти реєстрацію й отримати місце в одному з гуртожитків ЗНУ.

Начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко звертає особливу увагу всіх охочих під час навчального року мешкати в гуртожитках університету, що вся документація для поселення до гуртожитків Запорізького національного університету надається винятково в електронному варіанті, аби оптимізувати роботу комісії з поселення. Інструкція з проходження необхідної реєстрації та подання документів розміщена за покликанням:

http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html

При цьому претенденти на поселення для забезпечення зворотнього зв’язку обов’язково мають вказати власну електронну пошту. Також наголошуємо, що студентам, які вперше будуть поселятись до гуртожитків необхідно реєструватись за електронними адресами з доменним ім'ям, яке відповідає українському сегменту інтернету (заборонені mail.ru, yandex.ru та yandex.ua).

Просимо також звернути увагу на пакет документів, який прикріплюється при реєстрації:

1. Фото студента, якісне, як на паспорт (розмір фотографії 3х4, 480 px або більше, зроблене не раніше ніж 6 місяців тому, розмір файла до 1МБ, формат JPG).

2. Довідка про склад сім’ї (скан/фотокопія).

3. Довідки про доходи батьків (скан/фотокопія).

4. Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (скан/фотокопія).

5. Копія паспорту про щеплення (скан/фотокопія).

6. Ксерокопія паспорту студента (1, 2, 11 стор.) або або ID-картки (1, 2 сторона та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру – скан/фотокопія.

7. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують – скан/фотокопія.

Подати електронну заяву на поселення в гуртожиток можна за покликанням: https://signup.znu.edu.ua/

Також нагадуємо, що вартість проживання на 2018-2019 навчальний рік встановлено у розмірі 5200 грн.

Оплата здійснюється з моменту, коли з’явиться направлення на поселення в особовому кабінеті до дня поселення у розмірі, встановленому за 10 місяців.

Детальну інформацію щодо комплекту документів та процедури поселення, правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ тощо можна дізнатися за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html

Крім того, нагадуємо студентам старших курсів, які вже мешкали в гуртожитках минулого року, що 27 і 28 серпня студенти різних факультетів ЗНУ і коледжів будуть поселятись в гуртожитки № 2, 3 і 4.

Так, мешканці гуртожитку № 4 будуть поселятись 27 серпня, мешканці гуртожитку № 2 – 28 серпня 2018 року. Мешканці гуртожитку № 3, а саме: студенти філологічного факультету, факультету іноземної філології, математичного факультету, факультету фізичного виховання, Економіко-правничого коледжу, Торгового коледжу  будуть поселятись 27 серпня. А студенти біологічного факультету, факультету журналістики, факультету менеджменту, факультету соціології та управління, факультету соціальної педагогіки та психології будуть поселятись до 3 гуртожитку 28 серпня.

Відзначимо, що графік поселення студентів-старшокурсників розміщено на офіційній сторінці відділу виховної роботи ЗНУ в розділі «Гуртожитки/Інформація для старшокурсників» за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/569.ukr.html

Із питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до відділу виховної роботи ЗНУ за адресою: вул. Дніпровська, 33 (навчальний корпус № 4), каб. № 211 чи телефонуйте за номерами: 228-76-48, (098) 494-43-79, (050) 850-43-83.

 

Схожі новини