Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зверніть увагу: за контрактом вступники на бакалаврат подають оригінали документів до 10 серпня на денне відділення і до 17 серпня – на заочне

10.08.2018 08:45 Все Головні новини Університет вступна кампанія бакалаврат приймальна комісія

Абітурієнти, які вступають на 1 курс бакалаврату на основі ЗНО, вступних іспитів і творчих конкурсів за кошти юридичних і фізичних осіб на денне відділення мають виконати умови до зарахування – подати оригінали документів – до 17.00 10 серпня. Звертаємо увагу цієї категорії абітурієнтів, що їх зарахування відбудеться 13 серпня до 17.00.

Тоді як тим абітурієнтам, які вступають за кошти юридичних і фізичних осіб на заочне відділення, потрібно подати документи до 17 серпня. А їхнє зарахування відбудеться 20 серпня.

Вступники можуть більше дізнатися про етапи вступної кампанії за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/

За потреби, абітурієнти можуть звернутися до співробітників приймальної комісії (навчальний корпус № 2, ауд. 116), щоб отримати вичерпну і своєчасну інформацію щодо усіх особливостей перебігу цьогорічної вступної кампанії. Зверніть, будь ласка, увагу, що консультаційний центр працює з 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятниця. У суботу він працюватиме до 14.00.

Представники ЗНУ прагнуть, аби абітурієнти, які обрали для вступу наш виш, могли вчасно й без перепон подолати всі етапи вступної кампанії та зустріти 1 вересня студентами обраної спеціальності.