Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада вишу нагадує всім охочим про ініціативу «ZNU-Домівка», котра допомагає знайти житло

06.08.2018 16:30 Все Головні новини Студрада оренда житла пошук сусіда

За ініціативи студентського активу Запорізького національного університету уже кілька років у виші працює проект «ZNU-Домівка». Мета цієї спільноти, в першу чергу – допомогти студентам вирішити їхнє житлове питання. Кожен тут зможе знайти доступне місце проживання, сусіда, аби разом орендувати квартиру, відкриті пропозиції житла для оренди в Запоріжжі та безліч корисних довідок про будь-яку інформацію, що стосується проживання студентів в обласному центрі.

У Запорізькому національному університеті завжди велику увагу приділяють питанням поселення та проживання студентства – і представники ректорату й адміністрації, і самі студенти завжди намагаються всіляко підтримувати та допомагати тим, хто з тих чи тих причин не заселився у гуртожиток. Ось і цього разу активісти студентської ради проявили, яка покликана полегшити студентам пошук житла.

Алгоритм ефективності пошуку житла за допомогою «ZNU-Домівка» дуже простий: якщо людина пропонує квартиру, то пише звернення, в якому вказує координати проживання, додає до них реальні фото, прописує вимоги до мешканців, вказує ціни та прописує відповідний хештег #здаюкімнатуЗНУ, #здаюквартируЗНУ чи #шукаюсусідаЗНУ. А якщо фоловер шукає квартиру, то він пише пост із бажаними умовами проживання, вказує можливу плату за житло та прописує хештег #шукаюкімнатуЗНУ чи #шукаюквартируЗНУ та #шукаюсусідаЗНУ. У правилах спільноти зазначається, що сторінка, з якої ви пропонуєте житло має бути справжньою, проте адміністрація «ZNU-Домівка» не несе відповідальності за чесність особи, новину якої публікує. Творці групи радять виходити на особистий контакт із особами, що пропонують\шукають житло, а напередодні зустрічі рекомендують поспілкуватися з людиною, ставлячи відповідні питання, аби переконатися у чесності його намірів Знайти сторінку можна за покликанням:

Запропонувати новину:

@domivkaznu_bot