Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Марина Соколова посіла почесне 4 місце чемпіонату Балтійських країн з тріатлону

07.08.2018 11:10 Все Головні новини Спорт тріатлон чемпіонат світу

Нещодавно запорізькі тріатлоністи взяли участь у відкритому чемпіонаті Балтійських країн. Так, студентка Запорізького національного університету Марина Соколова фінішувала на четвертому місці. Нагадаємо, зовсім нещодавно ця молода спортсменка зуміла вибороти бронзу чемпіонату світу U-23.

Ще один запоріжанин – Сергій Костенко – фінішував на чемпіонаті Балтійських країн дев’ятим.

Наступним стартом для запорізьких «залізних людей» стане 25-й Кубок Хортиці, що відбудеться в нашому місті 18 серпня.