Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Анастасія Вапірова – стипендіатка облдержадміністрації

Студентка ЗНУ Анастасія Вапірова – стипендіатка облдержадміністрації

08.08.2018 14:13 Все Головні новини Стипендіати ФІФ відзначення

Розпорядженням голови облдержадміністрації студентка ІV курсу факультету іноземної філології Запорізького національного університету Анастасія Вапірова стала стипендіаткою Запорізької обласної державної адміністрації в першому семестрі 2018/2019 навчального року. Також серед відзначених студентів закладів вищої освіти Запорізької області, яким призначена стипендія, ще 10 осіб. Департамент освіти і науки облдержадміністрації зобов’язано забезпечити виплату стипендій цим студентам з вересня 2018 року по січень 2019 року. Про це повідомляють на сайті ЗОДА.

Відзначимо, що Анастасія є головою навчально-наукового сектору студентської ради факультету іноземної філології Запорізького національного університету. Також дівчина неодноразово організовувала різноманітні засідання дебатних клубів, брала активну участь у профорієнтаційній діяльності вишу, його суботниках, численних конкурсах, олімпіадах та наукових конференціях.