Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті випускникам вручили дипломи

На юридичному факультеті випускникам вручили дипломи

09.07.2008 14:27

У Запорізькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам юридичного факультету. Для його викладачів та студентів це свято стало особливим. Адже на факультеті це вже 15 випуск спеціалістів та другий випуск магістрів. Саме тому до університету завітали численні почесні гості, аби привітати із святом майбутніх правників та їхніх наставників. А на всіх присутніх на урочистому заході чекало багато різноманітних сюрпризів.

Так, саме до свята майбутні правники приурочили презентацію прапору факультету. За підсумками конкурсу на кращий проект факультетського стягу, що тривав протягом року, на ньому поєднали кольори державного та обласного прапорів, а також зображення Феміди. Ще однією родзинкою свята стало вручення усім випускникам «Знака корпоративної приналежності». Крім того, такий знак вручили і ректору ЗНУ, професору Сергію Тимченку, який завітав на свято привітати випускників. А ще Сергій Михайлович був відзначений «Знаком пошани юридичного факультету №1», ініційованого студрадою факультету та підтриманою усім студентським активом. Також «Знаками пошани» студенти нагородили декана факультету, професора Тетяну Коломоєць та її заступника, завідуючого кафедрою кримінального права та правосуддя Віктора Сабадаша.
У своїй вітальній промові ректор не лише поздоровив цьогорічний випуск – 240 вчорашніх студентів, для яких зараз розпочинається доросле життя, але й поділився планами щодо подальшого розвитку факультету. Зокрема, він відзначив, що вступити на юридичний факультет на сьогодні вже виявило бажання 400 абітурієнтів, із них – 300 виявило бажання навчатися на денній формі. А ще на наступний рік на факультеті ліцензовано 80 місць у магістратурі проти 15 у цьому році.
Дипломи спеціалістів та магістрів випускникам денної та заочної форми вручали не лише ректор ЗНУ Сергій Тимченко та декан факультету Тетяна Коломоєць, але й почесні гості свята. Зокрема, архієпископ Запорізький та Мелітопольський Української православної церкви московського патріархату владика Василій.
Дипломи вручали і депутат обласної ради, член Спілки журналістів України Валентина Манжура, депутат обласної ради, голова постійно діючої комісії з питань бюджету Віктор Холодний, голова Запорізької обласної ради Всеукраїнської організації «Союз юристів України», один із засновників юридичного факультету Валерій Біленко, минулорічна випускниця факультету, начальник Запорізького територіального відділення державної судової адміністрації Ірина Бєлікова.
До речі, від імені Запорізького відділення «Союзу юристів України» Почесними грамотами за особливі досягнення у навчанні та громадській роботі були відзначені випускники та студенти факультету Юлія Скріль, Олександра Добичіна, Марина Терегеря, Павло Холодний та Микола Мартинов. За вагомий внесок у розбудову правової держави Почесними грамотами відзначені були і викладачі – Ірина Єна, Віктор Сабадаш та Олександр Ганзенко. А декану факультету Тетяні Коломоєць рішенням виконкому «Союзу» присвоїли звання «Почесний член Союзу юристів України».

Таміла ТАРАСЕНКО