Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Заходи щодо організації навчального року в ЗНУ фінішують: реконструкція систем водопостачання та водовідведення – непомітна ланка робіт, але вкрай важлива

29.08.2018 10:53 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Ремонти водопостачання водовідведення мультимедійні аудиторії АГЧ

Варто відзначити, що створення комфортних умов для навчання студентів та роботи викладачів перебуває під постійним контролем ректора ЗНУ Миколи Фролова. Тож на сьогодні цьому напрямку діяльності адміністрації вишу, зокрема його адміністративно-господарської частини, яку очолює проректор Сергій Кушнір, приділяють особливу увагу.  Серед пріоритетних завдань, які ставить перед колективом вишу його керівництво, завершення ремонтних робіт у навчальних корпусах і впорядкування території студмістечка.

Оскільки успішний освітній процес вимагає потужної матеріально-технічної бази, в ЗНУ надають особливого значення сучасному мультимедійному оснащенню лабораторії. Але великий обсяг робіт випадає і на менш «видиму» ланку робіт. Йдеться про заміну підземних трубопроводів зокрема. Тож в університеті значну увагу приділяють ремонтним роботам в будівлях корпусів і гуртожитків і впорядкуванню території вишу. Варто наголосити, що більшість запланованих на літній період завдань уже виконано, проте деякі роботи триватимуть до кінця серпня. Особливістю цьогорічних ремонтних робіт стала не дише плідна діяльність із ремонтних робіт у корпусах, а й реконструкції внутрішніх та зовнішніх трубопроводів, облаштуванню територій студмістечка.

Виконання такого великого обсягу літніх робіт у ЗНУ стало можливим завдяки зусиллям як співробітники підрядної організації, так і працівники АГЧ. Так, необхідні ремонтні роботи з реконструкції труб були проведені біля навчального корпусу № 1. При цьому робітники впоралися в максимально стислі терміни. Вони доклали всіх зусиль, аби не порушувати режим роботи співробітників, які працюють у навчальному корпусі №1. Нагадаємо, що минулого місяця було швидко та якісно проведена реконструкція труб каналізації (близько 40 м) біля гуртожитку № 4.

Також значний обсяг робіт із ремонту трубопроводу централізованого водопостачання відбувся й біля будівлі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Нещодавно співробітники КП «Водоканал» провели заміну засувок і запірної арматури на трубі водопостачання, встановили водовідведення до пожарного гідранта, що розташовується на будівлі спорткомплексу. Наразі готується проект для врізки труби в центральний водогін, яка здійснюватиме постачання холодної води до будівлі. На території, де проходили ремонтні роботи, вже відновили тротуарну плитку.

Цього літа значну увагу приділили й роботам із модернізації зовнішніх бічних стін будівлі комбінату громадського харчування університету. До цього вже було здійснено оновлення фасаду їдальні. Водночас відбуваються роботи з благоустрою прилеглих територій, зокрема вимостили сходинки біля комбінату, а на огороджений стіною майданчик між цією будівлею та гуртожитком № 4 було завезено кілька машин нового родючого ґрунту. Планується, що наступного року тут облаштують клумбу.

Варто згадати й про те, що нещодавно був здійснений ремонт ґанку спортивно-оздоровчого комплексу: тут відбулася реконструкція сходинок. Наразі тривають подібні ремонтні роботи на вході до навчального корпусу № 8. Окрім іншого, було проведено капітальні ремонтні роботи із заміни покрівлі їдальні університетської біостанції, яка розташовується на о. Хортиці.