Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті влаштували свято для 1 курсу

На біологічному факультеті влаштували свято для 1 курсу

04.09.2018 09:07 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет свято День знань адаптація студентів

На біологічному факультеті радісно зустріли цьогорічних першокурсників. У День знань, який у ЗНУ святкували 31 серпня, викладачі та студенти старших курсів біологічного факультету доклали всіх зусиль, аби ті, хто лише прийшов на навчання до університету відразу відчули себе частиною великої дружної родини.

Представники біологічного факультету не лише взяли участь в загальноуніверситетських урочистостях з нагоди Дня знань, вони ще й активно долучилися до проведення свята. Так, студенти факультету Інна Аврамець, Анастасія Торяник, Марія Левандовська й Олександр Григоренко у складі хору центру культури ЗНУ виконали Гімн України і Гімн Запорізького національного університету.

Після завершення урочистої частини й посвяти першокурсників у студенти свято продовжилося на факультеті. Із початком студентського життя вчорашніх абітурієнтів привітала декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик. Вона розповіла присутнім про особливості освітнього процесу на факультеті й побажала успіхів у навчанні.

Ведучі заходу – студенти Марія Левандовська, Анастасія Торяник й Олексій Максименко – привітали присутніх з початком нового навчального року. Вони надали слово заступникам декана біологічного факультету Максиму Мальку, Вірі Копійці, Олену Бойку, Валерію Горбенку й Вікторії Яранцеву.

Крім того, студентів привітали завідувачі кафедр Олександр Бражко (кафедра хімії), Віктор Лях (кафедра садово-паркового господарства та генетики), Валерій Домніч (кафедра біології лісу, мисливствознавства та іхтіології), Олександр Рильський (кафедра загальної та прикладеної екології і зоології) та Валентина Бовт (кафедра фізіології, імунології та біохімії з курсом цивільного захисту та медицини).

Також студенти-активісти приготували для присутніх на заході концертну програму. Глядачі оплесками зустріли пісні у виконанні Діани Михальської, Єлизавети Верби й Олександра Григоренка, а також хореографічний виступ Валерія Гуріна та Юлії Шарко.

Голова студентської ради факультету Інна Аврамець розповіла першокурсникам про студентське самоврядування, головну мету і цілі які ставлять перед собою представники студентської ради, її сектори тощо. Студенти із цікавістю переглянули відеоролик про студентську раду, де закликали всіх активних студентів приєднатися до студактиву.

Завершилися святкові урочистості загальною піснею на румунській мові у супроводі гітари (соліст – Артем Грин).

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко