Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі першокурсників привітали з початком навчального року

У Торговому коледжі першокурсників привітали з початком навчального року

05.09.2018 08:56 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Університет Торговий коледж День знань свято початок начального року

Днями у Торговому  коледжі ЗНУ відбулись урочистості, присвячені Дню знань. Головними «винуватцями» цієї події стали звісно вступники, а колектив коледжу відзначив в очах першокурсників гордість та тривога, адже вони вперше завітали до коледжу студентами. На святі були присутні адміністрація та викладачі коледжу, батьки, студенти старших курсів і випускники минулих років.

Усіх учасників свята привітав директор коледжу Олександр Олійник. Він побажав усім творчого натхнення, наполегливості та успіхів у навчанні.

Ведучі заходу – Данило Колпаков й Єлизавета Онищенко – привітали вступників від імені студентів старших курсів і побажали творчого запалу та активного студентського життя. Також вони побажали першокурсникам, щоб ті сміливо крокували у майбутнє, та не розгубили своїх бажань.

Цього дня «новачки» познайомились зі своїми кураторами. Керівниками навчальних груп цього року стали: Наталія Заборська, Оксана Клокова, Галина Кузнєцова та Лариса Петрова.

Музичний подарунок для всіх присутніх підготувала випускниця Торгового коледжу Наталія Сущенко.

Після закінчення святкової лінійки на студентів чекала година з кураторами, під час якої вони змогли познайомитися з одногрупниками, дізнатися про розклад занять і з’ясувати організаційні моменти освітнього процесу.