Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ відбудеться засідання круглого столу, присвячене пам’яті професора Віталія Воловика

10.09.2018 16:19 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління наукова діяльність круглий стіл

Завтра, 11 вересня, о 14.30 в аудиторії 108 IV корпусу ЗНУ пройде засідання круглого столу пам'яті професора Віталія Івановича Воловика.

Учасниками події будуть представлені спільні монографія і навчальний посібник професора, доктора філософських наук Віталія Воловика і доктора філософських наук, завідувача кафедри соціальної філософії та управління Тараса Бутченка «Філософія наукової свідомості».
У засіданні круглого столу візьмуть участь завідувач кафедри філософії ЗДМУ Ірина Утюж, завідувач обласним науково-методичним Центром психології та соціології освіти ЗОІППО Сергій Подмазін і доцент кафедри філософії ЗНТУ Олександр Повзло. Крім того, серед учасників заходу будуть присутні провідні філософи ЗНУ.
Також до участі запрошуються усі охочі.

Факультет соціології та управління