Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ ліцензували новий напрям магістратури

У ЗНУ ліцензували новий напрям магістратури

14.07.2008 09:38

Факультет соціології та управління Запорізького національного університету успішно пройшов ліцензування на провадження освітньої діяльності з напряму підготовки «Державне управління», спеціальності «Державна служба» (спеціалізації «Територіальне управління та місцеве самоврядування») за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Зараз в університеті триває прийом заяв на навчання в магістратурі.

По закінченню навчання, за умови успішного складання державних екзаменів та захисту магістерської роботи, випускникам спеціальності «Державна служба» видається документ про освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Після здобуття диплому випускники отримають змогу претендувати на роботу на посадах першої – четвертої категорії в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також для відповідного кадрового резерву, де наявність документів про кваліфікаційний рівень «Магістр» є обов’язковою кваліфікаційною вимогою.
На денну форму навчання приймаються особи, що працюють в органах державної влади, інших установах, організаціях, на які поширюється дія законів України «Про державну службу» і «Про службу в органах місцевого самоврядування», які мають стаж державної служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії. Також ті, хто працюють на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форми власності не менш як три роки та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії. Вступити на денну форму магістратури можуть і працівники органів, установ, організацій та підприємств, за умови, що вони мають страховий стаж за період роботи на підприємствах не менш як один рік або диплом про вищу освіту з відзнакою. При цьому вони не повинні мати більше ніж 35 років на момент подання документів до приймальної комісії. А також особи, що мають вищу освіту та пройшли за конкурсним відбором. На вступ до магістратури на заочну форму навчання можуть претендувати державні службовці і посадові особи місцевого самоврядування, які займають посади четвертої-сьомої категорії. А також ті, хто має документ державного зразку про вищу освіту та пройшли за конкурсним відбором.
Бажаючі отримати кваліфікаційний рівень «Магістр» за вказаною спеціальністю проходять конкурсний відбір за результатами вступних екзаменів з основ держави і права, основ економіки та співбесіди.

Приймальна комісія: 69600, м. Запоріжжя, вул. Лепіка, 33, ІV навчальний корпус, 1 поверх, ауд. 108. Тел: (061) 289-12-87