Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мешканцям гуртожитків ЗНУ розповіли про правила проживання та оформлення субсидії

10.09.2018 17:08 Все Головні новини Факультети Гуртожитки ЗНУ правила проживання

Десятого вересня у Запорізькому національному університеті відбулись організаційні збори мешканців гуртожитку факультету соціології та управління, які були організовані представниками відділу виховної роботи ЗНУ, під час яких присутнім  розповіли про правила проживання у гуртожитку.

Ці збори провела провідний фахівець відділу виховної роботи Тетяна Володимирівна  Баланюк. Вона одразу акцентувала увагу  мешканців на правилах внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках, які мають обов’язково виконуватися, аби не втратити права надалі перебувати тут. Також вона нагадала та звернула увагу на низку заборон, а саме: не палити сигарети або кальян у гуртожитку, не вживати алкоголь, не виходити на пожежні балкони, тощо. Адже всі ці заборони передусім мають забезпечити безпечне проживання кожного мешканця гуртожитку та взаємоповагу між тими, кому довелося мешкати у великому колективі.

Звертаючись до присутніх, Тетяна Володимирівна підкреслила, що університетська спільнота – це єдина дружна родина, де кожен має виявляти самоповагу і повагу до іншого, навчитися налагоджувати міжособистісні стосунки, бути самостійним, а також закликала берегти у належному стані кімнати і утримувати порядок.

Окрім іншого, Тетяна Баланюк розповіла про організацію проживання у гуртожитку, прибирання, перевірку стану кімнат, чергування студентів на поверхах та на вахті за відповідними графіками, обов’язкові та додаткові  години відпрацювань, участь у благоустрої гуртожитків – для усіх їхніх мешканців. Також вона пояснила, які звітні документи готує староста блоку, які правила відвідування гостей та за що може бути закрите відвідування.

Цього ж дня такі ж збори були проведені з мешканцями гуртожитків з  історичного та економічного факультетів. Далі збори з мешканцями гуртожитків інших факультетів будуть відбуватись за графіком:

10 вересня  з 9.30 до 11.00  - економічний факультет;

з 14.30 до 15.45 - факультет соціології та управління;

з 16.00 до 17.30  - історичний факультет ;

11вересня  з 11.00 до 12.30  - математичний факультет;

з 14.30 до 15.45 - факультет іноземної філології;

з 16.00 до 17.30 - факультет фізичного виховання;

12 вересня з 11.25 до 12.45 - факультет журналістики та менеджменту;

з 14.30 до 15.45 - СПП;

з 16.15 до 17.30 - ЕПК;

13 вересня з 11.00 до 12.30 - філологічний факультет;

з 14.30 до 15.45 юридичний факультет;

з 16.15 до 17.30 біологічний факультет.

Про соціальні пільги, якими можуть користуватися студенти, і, зокрема, про організовану щорічну кампанію з оформлення субсидій розповіли фахівці  ППО ЗНУ. Так, із 10 вересня вже розпочнеться прийом документів для отримання субсидій. Для оформлення субсидії студенти мають надати представникам університетської профспілки заяву, 2 копії паспорта та ідентифікаційного коду особи-заявника, довідку про доходи поза межами університету у період з 01.01.2018 по 30.06.2018. Також для оформлення субсидії обов’язкова прописка у гуртожитку (для студентів 1 курсу оформлення субсидії – після прописки у гуртожитку).

Таким чином, завдяки нарахуванню житлової субсидії, за рік студент може зекономити суттєві кошти. Невикористана сума з урахуванням коштів субсидії наприкінці навчального року перераховується і переводиться для оплати гуртожитку на наступний навчальний рік або на особисту пластикову картку студента (для випускників).

За консультаціями із питань поселення у гуртожитки можна звертатися фахівців виховного відділу: навч. корп. № 4, каб. № 211, тел. 228-76-48, (098) 494 43 79, (050) 850 43 83. Із приводу оформлення субсидій можна звертатися до ППО ЗНУ: навч. корп. № 4, каб. № 209, 212, або за тел.: 228-75-27, (067) 810 82 48.