Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ залучають молодь до наукової діяльності

У ЗНУ залучають молодь до наукової діяльності

12.09.2018 09:37 Все Головні новини Науково-дослідна частина наукова діяльність молода наука

Із початком нового навчального року перед науковцями ЗНУ – як досвідченими, так і тими, хто робить перші кроки на шляху до наукової кар’єри – відкриваються нові можливості. У виші створені сприятливі умови для розвитку наукової діяльності, тож пропонуємо скористатися наведеною нижче інформацію та дізнатися більше про наукову діяльність у виші.

Так, на сайті університету в розділі «Наука» за покликанням: http://scientific-rating.znu.edu.ua/ розміщено розроблену під керівництвом начальника науково-дослідної частини Вікторії Меняйло за активного сприяння проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука електронну систему наукових публікацій (СИНАП) ЗНУ. На сьогодні на сайті розміщено всього 1049 публікацій, із них робіт молодих вчених – 281.

Розроблена Система наукових публікацій СИНАП дозволяє не лише здійснювати облік та формувати перелік  публікацій, але й здійснювати їх пошук за категорією, роком, кафедрою, факультетом, наукометричною базою даних тощо.

Мета даного електронного ресурсу – забезпечити більш ефективну систематизацію та моніторинг результатів наукової діяльності Запорізького національного університету у руслі сучасних акредитаційних вимог та необхідності належного забезпечення якості освіти та науки, а також підтвердження статусу національного закладу вищої освіти.

Крім того, всі охочі молоді науковці – студенти бакалаврату й магістратури, аспіранти – можуть звертатися до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (http://sites.znu.edu.ua/stud-sci-soc/).

Тут вони дізнаються більше не лише про заходи товариства на рівні факультетів й університету. але й зможуть отримати детальну консультацію й дізнатися про умови участі в престижних наукових конкурсах, зокрема конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» та в Запорізькому обласному конкурсі для молоди вчених.

Більше дізнатися про умови участі у цих конкурсах можна, завітавши до науково-дослідної частини (навчальний корпус №4, ауд. 327) або зателефонувавши: 228-75-32.

Науково-дослідна частина