Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ незабаром завершується прийом документів для додаткового набору до магістратури

У ЗНУ незабаром завершується прийом документів для додаткового набору до магістратури

У ЗНУ незабаром завершується прийом документів  для додаткового набору до магістратури
14.09.2018 15:17 Все Головні новини Вступна кампанія додатковий набір магістратура

У Запорізькому національному університеті фінішує прийом документів у рамках додаткового набору до магістратури. Він триватиме до 18 вересня – до магістратури. Тож усі ті, хто не встиг подати свої документи для вступу до магістратури й на старші курси бакалаврату ЗНУ, мають можливість зробити це в зазначений термін.

За словами відповідального секретаря відбіркової комісії Олександра Олійника, до комісії поки що звернулося 156 охочих вступити до Запорізького національного університету на магістратуру. Олександр Миколайович наголошує, що до 20 вересня всі абітурієнти, які вчасно виконають умови вступу, вже будуть зараховані до вишу.

Представник відбіркової комісії Вікторія Буличова зазначила, що в перший день документи для вступу на старші в рамках додаткового набору подали близько 40 осіб. Прийом документів для них завершився вже 7 вересня.

Члени вибіркових комісій із зарахування до магістратури звертають увагу абітурієнтів, що для вступу до магістратури в рамках додаткового набору необхідно звернутися до відбіркової комісії і подати перелік документів, які розміщені за покликанням:

web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/3-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-magistr/

Також Ви можете завітати за адресою: Жуковського, 66б (навчальний корпус № 2), 116 аудиторія або зателефонувавши за номером: 764-67-53.

Своєю чергою, охочі вступити на старші курси мають звернутися до відбіркової комісії і подати перелік документів, які розміщені за покликанням:

web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/12-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-bakalavr-2-3-kurs/

Ще однією важливою особливістю цієї вступної кампанії продовжила залишатися можливість вступити водночас на два факультети. Цього року нею скористалося близько 30 осіб при вступі на перший курс та понад 50 - при вступі до магістратури. При цьому вступники самі можуть обирати форму навчання (поєднати денну й заочну форму, дві денні, два заочні). Єдине обмеження - за кошти держбюджета можна навчатися лише за однією спеціальністю, всі інші - за контрактом.

Тож, за бажанням, усі охочі, які вже навчаються в ЗНУ, можуть вступити на кілька факультетів чи спеціальностей у рамках додаткового набору. Представники відбіркової комісії докладають усіх зусиль задля того, аби абітурієнти вчасно й у повному обсязі отримали необхідну інформацію щодо вступу до вишу, а отже, успішно подолали всі етапи вступної кампанії і незабаром розпочали навчання на старших курсах бакалаврату та в магістратурі ЗНУ.

Схожі новини