Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили пріоритетні напрями профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ визначили пріоритетні напрями профорієнтаційної діяльності

Дванадцятого вересня у ЗНУ відбулася нарада із заступниками деканів із профорієнтаційної роботи. У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та представники всіх факультетів. Організаторами зібрання стали співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Оскільки перед початком нового навчального року ректор ЗНУ Микола Фролов під час Вченої ради вишу наголосив, що профорієнтаційна діяльність має посідати особливе місце в роботі колективу університету, під час наради йшлося про пріоритетні напрямки профорієнтації в цьому навчальному році.

На початку заходу проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура привітав усіх присутніх із початком нового навчального року і розповів про перспективи профорієнтаційної діяльності на 2018-2019 н.р.

Зокрема, у його виступі йшлося про проект, який вже проходили минулого року в Запорізькому національному університеті. Приурочивши його до Дня вчителя. Це – проект «Випускнику, привітай свого вчителя», який ще минулого разу викликав неабияке зацікавлення серед студентської молоді. Олександр Іванович нагадав, що його учасники мають зробити фото з директором школи. А потім ці світлини розмістять в обласній академічній газеті «Запорізький університет», яка виходить у ЗНУ з 1973 року. Заступники деканів обговорили цю пропозицію та визначили шляхи її реалізації.

Також Олександр Гура розповів присутнім на заході про створення «Регіонального освітнього науково-інноваційного комплексу» (абревіатура «РОНІК»). Він наголосив, що головна мета проекту – створення платформи для спілкування викладачів і співробітників вишу з директорами та вчителями шкіл міста й області на базі ЗНУ.

Своєю чергою, в.о. начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець підбила підсумки роботи вступної кампанії на всіх факультетах. Крім того, вона зупинилась на результатах діяльності підрозділу та інших структур вишу з допомоги абітурієнтам при підготовці до ЗНО та на результатах роботи підготовчих курсів, які користувались чималою популярністю серед цьогорічних вступників.

Під час наради її учасники спланували діяльність у галузі профорієнтації на новий навчальний рік. Зокрема, вони багато уваги приділили різноманітним аспектам підготовки до Дня відкритих дверей у ЗНУ, який традиційно відбудеться в жовтні цього року. Крім того, присутні обговорили продовження проекту «One day at university», під час якого кожен факультет надає можливість старшокласникам міста й області на день відчути себе студентами вишу, познайомитися з викладачами і студентам вподобаного факультету, аби в майбутньому зробити усвідомлений вибір закладу вищої освіти. Крім того, під час заходу йшлося про те, як проходить набір абітурієнтів на підготовчі курси, які стартують у ЗНУ з 1 жовтня.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування