Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ЗНУ Дар’я Ванюк – переможниця чемпіонату Європи з волейболу серед ветеранів

14.09.2018 08:53 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання Кафедра фізичної культури Чемпіонат Європи з волейболу

Викладачка кафедри фізичної культури нашого університету, керівник секції спортивного напряму Дар’я Ванюк на запрошення спортивного клубу Національного університету «Львівська політехніка» у складі української волейбольної збірної взяла участь у чемпіонаті Європи з волейболу серед ветеранів +35. Саме українська команда достойно пройшла усі п’ять зустрічей і здобула перемогу у фіналі змагань.

Цього року спортивний клуб Національного університету «Львівська політехніка» зібрав учасників професійної волейбольної команди – ветеранів-волейболістів із різних регіонів – Львова, Донецька, Тернополя, Миколаєва, Запоріжжя тощо. Чемпіонат із волейболу «Kaman Cup - European Masters Championship Poland 2018» проходив з 5 по 9 вересня в місті Остроленка (Польща). За титули чемпіонів Європи боролися 44 команди з 11 країн (Естонії, України, Болгарії, Італії, Румунії, Латвії, Литви, Росії, Білорусі, Польщі, Молдови та Фінляндії) у кожній віковій категорії. Жіночі категорії були представлені командами ветеранів +35 та +40, а в категоріях чоловіків – +40, +45, +50 та +55. Жіноча українська збірна виборола золото.

У фіналі ігор українські дівчата зустрілися із представницями польської волейбольної команди. Під час цієї зустрічі наші спортсменки провели два сети (згідно з правилами гри) і впевнено вибороли перемогу із рахунком 2:0. Волейбольна українська жіноча команда була нагороджена кубком і медаллю відповідного ступеня. Окрім цього, сама Дар’я Ванюк була відзначена як кращий нападник.

Вітаємо Дар’ю Ванюк із перемогою і здобутим титулом!

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2212081442154570&__xts__%5B0%5D=68.ARAjB5AYHSuogtzj1hEYFfxr1PSq1hThB0aNTN4hvWtAOe5ygNsghRU-RIylVaurCRF1arRg_U35bUoilv2lfZzTrBZHy_4wx55PDB5mvjSRWUB0svQeSA5cJF30cIGIwbL5cJO39LC68B4TmY73rVc9C9NX1BbVmnBUYcbZ7Y1rtPjja0aBgQ&__tn__=-UC-R

Олена Хлистун