Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект наукової бібліотеки «Сoworking space in the library» потребує Вашої підтримки: голосуйте за нього на сайті Awards

14.09.2018 14:37 Все Головні новини Наукова бібліотека конкурс премія онлайн-голосування

Продовжуючи працювати над ідеєю створення коворкінгу для студентів, колектив наукової бібліотеки подав свій проект для участі у конкурсному відборі на здобуття премії Social Project Awards.

Проект «Сoworking space in the library» був успішно прийнятий на конкурс та пройшов перший етап конкурсного відбору на здобуття премії.

Мета проекту – перетворити простір університетської бібліотеки – на фокус-зони, які поєднують в собі елементи антикав’ярні, книгарні та традиційної читальні. Зі змістом проекту можна ознайомитися на сайті премії Social Project Awards https://awards.org.ua

1 вересня розпочалось онлайн-голосування та оцінювання проектів експертною радою. Голосування завершиться 31 жовтня о 18-00 годині. Онлайн-голосування становить 50% від загальної оцінки.

І саме зараз час докласти усіх зусиль, щоб отримати якомога більше онлайн-голосів.

Колектив наукової бібліотеки звертається до університетської спільноти з закликом підтримати своїми онлайн-голосами проект створення сучасного креативного бібліотечного простору для всіх відвідувачів.

Для того, щоб підтримати проект «Сoworking space in the library» Вам необхідно зробити чотири кроки:

-       Зайти на сайт: https://awards.org.ua

-       Для голосування потрібно авторизуватися, натиснувши позначку «Вхід». Авторизація відбувається через Вашу сторінку на Facebook.

-       Обрати номінацію: «Забезпечення рівних можливостей»

-       Далі обираєте проект «Сoworking space in the library» (третя сторінка), натискаєте «Детальніше», і нарешті – «Голосувати».

Ваш голос дуже важливий. Разом ми створимо відкритий освітній публічний простір бібліотеки, де кожен знайде для себе місце для навчання, спілкування, ділових зустрічей, культурних заходів і розваг.

Наукова бібліотека