Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Пішов із життя народний артист України, професор ЗНУ Олександр Король

Пішов із життя народний артист України, професор ЗНУ Олександр Король

Пішов із життя народний артист України, професор ЗНУ Олександр Король
14.09.2018 11:25 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП некролог театральна школа

Колектив Запорізького національного університету висловлює щире співчуття рідним і близьким, учням, колегам видатного науковця й освітянина, талановитого театрального діяча, чудової особистості, яка присвятила чимало років свого життя вихованню талановитої молоді запорізького краю – професора кафедри акторської майстерності та дизайну, народного артиста України Олександра Петровича Короля.

Ми поділяємо глибоку скорботу з приводу смерті відомого митця, чия багаторічна натхненна діяльність давно перетворилася на невід’ємну частину культурного простору нашого краю, сприяла розвитку театрального мистецтва, стала взірцем для колег й учнів митця. Важко переоцінити внесок Олександра Петровича у підготовку талановитої молоді, його всебічну підтримку студентів майбутніх діячів театру й кіно у їхніх найперших і найважливіших кроках на шляху до омріяної професії.

У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Олександра Петровича Короля та вдячність до цієї чудової людини і видатного педагога.

Громадська панахида відбудеться 15 вересня в приміщенні Запорізького обласного академічного театру юного глядача (вул. Незалежної України, буд. 55а). Початок - о 14.30.

 

Факультет СПП

 

 

Схожі новини