Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Пішов із життя народний артист України, професор ЗНУ Олександр Король

Пішов із життя народний артист України, професор ЗНУ Олександр Король

14.09.2018 11:25 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП некролог театральна школа

Колектив Запорізького національного університету висловлює щире співчуття рідним і близьким, учням, колегам видатного науковця й освітянина, талановитого театрального діяча, чудової особистості, яка присвятила чимало років свого життя вихованню талановитої молоді запорізького краю – професора кафедри акторської майстерності та дизайну, народного артиста України Олександра Петровича Короля.

Ми поділяємо глибоку скорботу з приводу смерті відомого митця, чия багаторічна натхненна діяльність давно перетворилася на невід’ємну частину культурного простору нашого краю, сприяла розвитку театрального мистецтва, стала взірцем для колег й учнів митця. Важко переоцінити внесок Олександра Петровича у підготовку талановитої молоді, його всебічну підтримку студентів майбутніх діячів театру й кіно у їхніх найперших і найважливіших кроках на шляху до омріяної професії.

У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Олександра Петровича Короля та вдячність до цієї чудової людини і видатного педагога.

Громадська панахида відбудеться 15 вересня в приміщенні Запорізького обласного академічного театру юного глядача (вул. Незалежної України, буд. 55а). Початок - о 14.30.

Факультет СПП