Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Першокурсникам ФІФ вручили студентські квитки

Першокурсникам ФІФ вручили студентські квитки

Першокурсникам ФІФ вручили студентські квитки
14.09.2018 11:10 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Посвята у студенти ФІФ

14 вересня на факультеті іноземної філології відбулась урочиста та яскрава церемонія посвяти у студенти першокурсників.  Дружня родина факультету вітала нових студентів, які вирішили присвятити своє життя вивченню іноземних мов.

Декан факультету Морошкіна Галина Федорівна запевнила, що сьогоднішні першокурсники одного з кращих факультетів стануть чудовими фахівцями з іноземних мов та побажала першокурсникам успіхів та натхнення в навчанні, щоб вони з гідністю несли звання студента Запорізького національного університету. Вітаючи студентів із новим етапом їх життя, вона нагадала про важливість іноземних мов для сучасності та запевнила у правильності вибору першокурсників. Крім того, Галина Федорівна розповіла про особливості життя на факультеті, про навчальне навантаження, організаційні питання, особливості участі у програмах стажування, умови дострокового складання сесії, про необхідність співпраці студентів із викладачами, що є гарантією розвитку та професійного зростання майбутніх філологів та перекладачів.

Заступник декана з навчальної роботи, доцент Катерина Василина розповіла про систему навчання, накопичення балів, рейтингову систему оцінювання, умови отримання стипендії студентами бюджетної форми навчання, графік занять, залікового тижня і сесій, а також про те, де можна знайти важливу поточну інформацію, куди звертатись у разі виникнення питань. Так, зокрема, студентам нагадали про необхідність проходження медичного огляду, занять з бібліотечної грамотності, користування системою Moodle та інше.

Теплі привітання та позитивні емоції створили піднесену атмосферу урочистості, в якій всім першокурсникам усіх академічних груп факультету були вручені студентські квитки. До речі, треба зазначити, що студенти-першокурсники факультету іноземної філології є першими з інших факультетів, які отримали студентські квитки.

Про деталі позааудиторної роботи, розповіли студентам заступник декана з виховної роботи, доцент Ніна Захарова та представники студентської ради. Так, студентів закликали активно брати участь у студентських та міських спортивних і культурних заходах. Також з ними обговорили питання проживання у гуртожитках та можливість переведення студентів контрактників на бюджетну форму навчання за умови гарного навчання та наявних місць. Зокрема, представники студради пояснили першокурсникам систему роботи студентського самоврядування у виші і на факультеті та презентували діяльність 6 секторів студентської ради ФІФ.

 

 

 

Схожі новини