Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші стартував проект А-week (activity week ZNU)

У виші стартував проект А-week (activity week ZNU)

17.09.2018 16:22 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Спорт Активний тиждень ЗНУ

17  вересня у ЗНУ стартував проект А-week (activity week ZNU): «Активний тиждень ЗНУ» - це масштабний проект спортивного сектору студради вишу, в рамках якого відбулись оригінальні презентації спортивних секцій ЗНУ для студентів.

За словами організаторів, основною метою даного проекту – є пропаганда здорового способу життя та залучення студентської молоді до активних занять різними видами спорту.

Так, в рамках проекту в перший день відбулись спортивні ігри для студентів: dance battle, лімбо, дартс, шахи, гра у фрізбі. Також студенти мали змогу висловити свою точку зору і написати на стенді біля 2 корпусу якого виду спорту не вистачає в ЗНУ. Згодом ця інформація буде передана керівництву СК ЗНУ для впровадження змін та новацій.  На думку студентів, які залишили свої побажання на стенді, у ЗНУ не вистачає занять з йоги, боксу, кікбоксінгу, ММА, beer-pong, плавання, регбі, роликів, комп’ютерних змагань та інш. Крім того, в рамках цього заходу студенти зможуть спробувати встановити свої спортивні  рекорди і написати про це на сторінці студради чи спортивного сектору ЗНУ у Telegram.

Активний тиждень ЗНУ буде тривати з 17 по 20 вересня. Тож у студентів є можливість спробувати свої сили у різних видах спорту та перевірити свою влучність, спритність, витривалість і кмітливість.

Нагадуємо, що для студентів в університеті працюють такі спортивні секції: баскетбол, волейбол, настільний теніс, бадмінтон, кросмінтон, фрісбі. Детальну інформацію про проект, графік спортивних заходів та спортивних секцій можна знайти на сторінці студентської ради в Telegram: https://t.me/sportsectorznu