Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко провів низку лекцій для майбутніх правників ЗНУ

18.09.2018 09:29 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес відкрита лекція

Днями на юридичному факультеті Запорізького національного університету суддя Конституційного Суду України, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор кафедри історії і теорії держави та права Віктор Городовенко провів відкриті лекції на теми: «Загальні засади судової влади в Україні» та «Судоустрій України» для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання.

Віктор Городовенко як чинний суддя Конституційного Суду України розповів студентам і викладачам кафедри про останні події судової реформи, новели національного законодавства та юридичної практики, актуальні справи, які розглядаються Конституційним Судом України. Студенти 1 курсу, своєю чергою, взяли активну участь в обговоренні актуальних проблем та напрямів удосконалення судової системи України, правових засад організації та діяльності судової влади в Україні, особливостей судової реформи та оновлення суддівського корпусу.

Окрема увага на лекції була приділена утвердженню в Україні принципу верховенства права, його реалізації в практичній діяльності суддів задля захисту прав і свобод громадян на рівні європейських та світових стандартів.

Першокурсники активно ставили питання, висловлювали власну позицію, демонстрували достатньо високий рівень правової обізнаності, що перетворило лекції на цікаві та пізнавальні інтерактивні заняття.

Наприкінці заходу студенти та викладачі кафедри історії і теорії держави та права висловили щиру вдячність Віктору Валентиновичу за проведені на високому професійному рівні лекції, переданий досвід та важливі настанови щодо подальшого навчання та професійного зростання майбутніх юристів.

Юридичний факультет