Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковець ЗНУ Дмитро Єрмоленко взяв участь у семінарі щодо тенденцій сертифікації для вітчизняних виробників

18.09.2018 16:28 Все Головні новини Юридичний факультет наукова діяльність семінар-практикум

Нещодавно в м. Бердянськ відбувся семінар-практикум «Сучасні тенденції сертифікації: шляхи вдосконалення Вашого бізнесу та виходи на Європейський ринок», у якому взяв участь завідувач кафедри цивільного права юридичного факультету Запорізького національного університету, професор Дмитро Єрмоленко.

Під час семінару-практикуму його учасники обговорювали такі актуальні питання, як порядок проходження СЕ-сертифікації для українських виробників; особливості міжнародної сертифікації продукції; вимоги та рекомендації щодо застосування Системи менеджменту протидії корупції. Також йшлося про нові вимоги міжнародного стандарту Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеку праці; внутрішні аудити інтегрованої системи менеджменту.

У семінарі-практикумі брали участь представники наукової галузі (зокрема, Запорізького національного університету та Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського»), керівники організацій, підрозділів, спеціалісти з управління якістю, співробітники відділу якості.

Після завершення заходу його учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати внутрішнього аудитора.

Юридичний факультет