Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі німецької мови ФІФ отримали сертифікати тренерів із дистанційного навчання

20.09.2018 15:40 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ дистанційне навчання

Сучасна система освіти вимагає від викладача бути мобільним та постійно вдосконалювати свої навички, обмінюватись досвідом та підвищувати кваліфікацію. Педагогічний склад факультету іноземної філології слідкує за тенденціями новітніх технологій навчання та бере участь у різних стажуваннях.

Протягом п’ятнадцяти тижнів доценти кафедри німецької філології та перекладу Ніна Захарова, Наталя Шапочка, Поліна Яценко, Лариса Федоренко та доцент кафедри викладання другої іноземної мови Алла Мамедова проходили навчання з підвищення кваліфікації у Гете-Інституті. Проект реалізовувався у рамках договору про співробітництво між ЗНУ та Гете-Інститутом за програмою «Вчити навчати німецької» та складався з декількох фаз. Перша, заочна фаза мала декілька періодів: з 12 лютого по 6 травня; з 12 травня по 5 серпня; з 06 серпня по 4 вересня. Вони проходили дистанційно на онлайн-платформі Гете-Інституту і викладачі мали змогу здобули унікальні знання з методики викладання німецької мови як першої та другої іноземної, а також ознайомитися з технологією дистанційного навчання. А заключним етапом навчання була участь у  семінарі, що проходив з з 5 по 9 вересня у філії Гете-Інституту у м. Київ.

Під час заключного очного етапу проводилось розширення і поглиблення компетенцій викладачів-тренерів, зокрема щодо управління конфліктами, активізації та оптимізації навчання, соціалізації тощо. Отримані сертифікати з підвищення кваліфікації дають право імплементувати отримані методики у навчальний процес, використовуючи на безоплатній основі аутентичні матеріали та онлайн-платформу Гете-інституту.

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ

з інформаційної та іміджевої політики