Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ працює англомовний розмовний клуб

На ФСУ працює англомовний розмовний клуб

21.09.2018 09:15 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління розмовний клуб іноземна мова

Дев’ятнадцятого вересня пройшла перша зустріч в англійському розмовному клубі "Wednesday movie" ("Кіно по середах"). Speaking club організований за ініціативи кафедри соціальної філософії і управління факультету соціології та управління. Першими відвідувачами клубу стали викладачі кафедри і студенти ФСУ.  Учасники переглянули один з епізодів серіалу BBC "Пуаро Агати Крісті" (Agatha Christie's Poirot) мовою оригіналу, після чого відбулося жваве обговорення англійською мовою. Тем виявилося безліч: від смаків у кіно до образів персонажів епізоду, що був переглянутий. Спілкуванню і невимушеній атмосфері сприяли чай і печиво, запропоновані присутнім.

Зрештою на прохання студентів-відвідувачів клубу було вирішено проводити засідання щосереди, а не лише за чисельником, як планувалося. Також у подальших засіданнях розмовного клубу "Wednesday movie" очікується участь іноземців, носіїв англійської мови.

Запрошуємо усіх небайдужих до кіно і англійської по середах о 16.00 в аудиторію 108 ІV корпусу!

За оголошеннями можна слідкувати на сторінці ФСУ:

Факультет соціології та управління