Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультету фізичного виховання виповнюється 50 років!

Факультету фізичного виховання виповнюється 50 років!

21.09.2018 11:41 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання 50-річний ювілей

Шановні викладачі, співробітники та студенти факультету фізичного виховання!

Від імені великої дружної родини Запорізького національного університету вітаю вас з урочистою датою – 50-річчям від дня заснування вашого факультету! Півстоліття плідної наукової й освітянської діяльності – це привід підбити підсумки та з гордістю згадати про основні віхи вашого професійного шляху, перемоги й досягнення викладачів і студентів факультету і, звісно, запланувати нові цілі в невпинному русі до олімпійських висот.

Завдяки невтомним зусиллям викладачів, волі до перемоги, прагненню до досконалості, постійним тренуванням молодих спортсменів ваш факультет став лідером серед навчальних закладів спортивного напрямку не лише в Запорізькій області, але й за її межами. Ми пишаємося вашим внеском у розвиток спорту запорізького краю, пропаганду здорового способу життя, перемогами кожного викладача, студента, випускника факультету, які відстоюють спортивну честь Запорізького національного університету. Щороку музей спортивної слави ЗНУ – один із кращих в Україні – поповнюється новими медалями й кубками, що свідчать про встановлення нових рекордів викладачами і студентами факультету, завоювання найвищих нагород престижних змагань всеукраїнського, європейського і світового рівнів.

Про те, що ви обрали правильний шлях для розвитку, свідчить і той факт, що чимало випускників факультету, серед яких – відомі спортсмени, досвідчені тренери, шкільні вчителі, які вболівають за здоров’я та спортивні досягнення своїх вихованців, – приєдналися до численних щирих привітань на адресу свого рідного вишу. Вони із задоволенням і почуттям щирої вдячності згадують про студентські роки, свої перші успіхи на професійній і спортивній ниві, пов’язані з турботою і підтримкою викладачів факультету.

Перелік заслуг представників факультету-ювіляра не був би повним без згадки про досягнення на науковій ниві, зокрема про наукові школи, чия діяльність присвячена реабілітаційній функції фізичної культури, дослідженню впливу спортивних занять на фізіологію людини, підготовці професійних спортсменів тощо. Ваші наукові розвідки заслужено високо цінують колеги – виші-партнери й наукові заклади, чия робота присвячена спорідненим темам. Вони неодноразово зверталися до вас із щирою подякою і запевненнями в прагненні продовжити взаємовигідне співробітництво.

І сьогодні від імені ректорату запевняю, що керівництво ЗНУ й надалі буде підтримувати вас у прагненні до досконалості, покращуватиме матеріально-технічну базу, дбатиме про створення найкращих умов для наших спортсменів, майбутніх тренерів, викладачів фізичної культури, реабілітологів і фахівців у галузі туризму. Від усього серця поздоровляємо вас із чудовим святом. Бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі примножувати славу кращого спортивного факультету Півдня України! Радості від успішно реалізованих планів і задумів, нових вагомих досягнень на обраному шляху, щастя й натхненної роботи на щодень! Хай вам завжди таланить, бо ви того варті!

З повагою ректор ЗНУ

М.О. Фролов