Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках виконання проекту «EUROPROC» в ЗНУ видано Науково-методичний комплекс дисципліни «Основи європейської проектної діяльності»

25.09.2018 15:29 Все Головні новини Науково-дослідна частина наукова діяльність Науково-методичний комплекс дисципліни грантова діяльність Свідоцтво авторського права на твір

Зазначений Науково-методичний комплекс дисципліни підготовили викладачі-учасники міжнародного проекту «Європейська проектна культура», що реалізується в Запорізькому національному університеті другий рік поспіль.

Виданий під редакцією Олександра Гури та Вікторії Меняйло науково-методичний комплекс обсягом понад 800 сторінок став результатом апробації розробленого авторами (до складу авторського колективу також увійшли Юрій Каганов, Олена Тупахіна, Володимир Сарабєєв, Наталія Воронова, Леся Жураковська) спеціального курсу «Основи європейської проектної діяльності», який уперше викладався в університеті здобувачам вищої освіти, зокрема магістрам біологічного факультету в минулому навчальному році.

У цьому комплексі містяться: навчальна програма курсу українською та англійською мовами, презентації лекцій, плани та інструкції до практичних занять, методичні рекомендації до виконання самостійних та індивідуальних занять, творчі завдання, тести тощо. Дане видання стане у нагоді студентам та аспірантам, що долучаться до вивчення цієї дисципліни у поточному та наступних роках, а також для всіх, хто прагне самостійно оволодіти основами проектної діяльності та ознайомитися з особливостями участі у європейських освітніх та наукових проектах.

Програмою реалізації проекту передбачено викладання цієї дисципліни аспірантам першого року навчання – у першому семестрі, а магістрам математичного факультету – у другому семестрі 2018-2019 навчального року.

Електронну версію НМКД «Основи європейської проектної діяльності» можна переглянути або скачати на сайті проекту EUROPROC у розділі «Навчально-методичні матеріали» за посиланням: https://europroc.znu.edu.ua/rezultati-proektu.html.

Найближчим часом проектна група планує отримати Свідоцтво авторського права на твір щодо розробленого комплексу дисципліни, збільшивши, таким чином, ще на одиницю кількість об’єктів інтелектуальної власності у ЗНУ.

Вікторія Меняйло,

координатор проекту,