Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів вишу провели екскурсії з вивчення систем менеджменту сучасних закладів спорту

28.09.2018 08:51 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту екскурсія позааудиторне заняття

Двадцять сьомого вересня студенти 2-3 курсів факультету менеджменту ЗНУ завітали до відновленого Палацу спорту «Юність». Для відвідувачів влаштували екскурсію PR-менеджер гандбольного клубу «Мотор» Оксана Вітковська та PR-менеджер Палацу спорту «Юність» Поліна Касай.

Метою цієї екскурсії було ознайомлення з системою менеджменту сучасних закладів спорту. Майбутнім фахівцям продемонстрували роботу адміністрації, режисерів та інших співробітників Палацу, сучасні технічні засоби реклами під час проведення спортивних та культурних заходів, що відбуваються в Палаці спорту «Юність».

Студенти дізналися, що палац спорту обладнаний фітнес-залом, гімнастичним залом, роздягальнями для спортсменів, кімнатами для тренерів і суддів, прес-центрами тощо. Так, Палац став домашньою ареною для гандбольного клубу «Мотор». Також увагу екскурсантів звернули на облаштовану територію навколо палацу спорту: тут провели капітальний ремонт його інфраструктури.

Студентів ЗНУ вразили можливості, котрі відкриває Палац спорту «Юність» під час проведення спортивних і культурних заходів у Запоріжжі. Вони подякували організаторам заходу й запевнили, що обов’язково будуть використовувати отримані знання й навички у своїй подальшій діяльності.

Факультет менеджменту